UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
gribu māju kādi papīri
Autors: mozolis ()
Datums: 11/04/2007 01:11

sveicināti!!!
man ir pašam sava zeme un es vēlos uz viņas uzcelt māju elektrība jau ir pievilkta pie zemesgabala!!! kādi papīri ir jākārto man un kādus papīrus var nokārtot arhitekts??? ā un man zemesgabalam blakus iet augsprieguma vadi vai kāds zin cik tālu no viņiem drīkst būvēt māju un cik lielu?? es plānoju pusotrstāva māju ap 120m2

Re: gribu māju kādi papīri
Autors: a ()
Datums: 11/04/2007 03:52

Viss sākas ar arhitektūras un plānošanas uzdevuma izņemšanu vietējā būvvaldē. Tur arī ir skaidri un gaiši rakstīts kādas atļaujas un no kā vajag un par tiem vadiem tur arī noteikti būs pieminēts. Tad jātaisa projekts - vajadzēs arī topogrāfiju (pameklē labi, topene maksā kādus 200Ls bet galvenais, ka rindas ir vismaz 1-2 mēneši), parasti arhitekts pats visus papīrus nokārto, tad jānopērk obligātā celtniecības apdrošināšana, jānosprauž mērniekam būvasis, ja uz zemi ir bankas kredīts, arī atļauja no bankas būvēt. Viss, ar visu paciņu rokās iet un saņem būvatļauju, ja viss ir štokos.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******     ******   **         **    **  **     ** 
 **    **   **    **  **    **   **   **   **     ** 
 **         **        **    **   **  **    **     ** 
 **   ****  **        **    **   *****     ********* 
 **    **   **        *********  **  **    **     ** 
 **    **   **    **        **   **   **   **     ** 
  ******     ******         **   **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727