UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
zeme
Autors: Dima ()
Datums: 20/11/2007 15:58

Labs riits.
Banka paprasija lai partaisu zemesgramatu, tipa lai ierakstu ka uz zemes ir jaunbuve. man jaiet uz zemesgramatu vai uz zemes dienestu?

Re: zeme
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 20/11/2007 16:30

Manuprāt jāsauc t.s. "inventarizatori":
[www.vzd.gov.lv]

Re: zeme
Autors: Dima ()
Datums: 20/11/2007 16:46

tad sanaak ka jaaiet uz valsts zemes dienestu? ja atkal viss jaapaarmeera tad jau saksies visa tizlaa proceduura no saakuma? Vai arii ar sho nav taada njemshanaas kaa ar vienkarshi zemesgraamatas taisiishanu zemei? kas man veel buus nepiecieshams lai izdariitu izmainjas?

Re: zeme
Autors: tiko bij tāda šepte ()
Datums: 20/11/2007 17:09

jāmeklē mērnieki lai zīmē jaunu robežplānu, tad uz zemes dienestu, inventarizācija+projekts, būvatļauja, virkne izziņas, atkal uz zemes dienestu utt.., nu hemoroīds baigais, izdarīt var, bet aiziet diezgan laiks un nauda, nu nekur jau neliksies, kad tiksi līdz zemes grāmatai taisīsi balli tici man.

Re: zeme
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 20/11/2007 20:28

Pats tādai procedūrai neesmu gājis cauri, bet dzirdējis, ka brauc tikai inventarizatori, kuri jaunbūvei uztaisa inventarizācijas plānu un piešķir kadastra apzīmējumu pēc kā to var ierakstīt zemesgrāmatā. Bet novietojumu neviens nemērot un robežplāns paliekot vecais, bez ēkām.

Re: zeme
Autors: IneseX ()
Datums: 20/11/2007 22:10

Tikko bija tāda šepte
nezinu, ko Tu tur mērīji un pārmērīji, bet nav tik traki kā Tu saki. Ja zeme jau ir ZG, bet jāieraksta vēl arī jaunbūve, jāiet uz Zemes dienestu, jāpasūta inventarizāciju. Viņi gribēs projektu un būvatļauju.
tad jāpagaida 1-1,5 mēneši rindā, atnāks inventarizators, uzmērīs māju, uztaisīs inventarizācijas lietu, ar kuru dosies uz būvvaldi, kas apliecinās, ka būve tiek būvēta pēc apstiprināta būvprojekta (ir tāda izziņa), ar to visu tad nu pie notāra un tālāk uz ZG. laiks paiet kādi 2 mēneši kopumā, naudiņa - tik cik par inventarizāciju un pēc tam notāram. Zemes robežas jau nu gan vismaz man nelika pārmērīt....



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **      **   *******   **     **   *******  
       **  **  **  **  **     **  **     **  **     ** 
       **  **  **  **  **         **     **  **        
       **  **  **  **  ********   **     **  ********  
 **    **  **  **  **  **     **  **     **  **     ** 
 **    **  **  **  **  **     **  **     **  **     ** 
  ******    ***  ***    *******    *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727