UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Vai dārza māja ir dzīvojamā māja?
Autors: Marija ()
Datums: 15/04/2008 20:41

Labvakar! Man ir tāda situācija, ka Salaspils novadā ir uzcelta māja (kapitālā ar visām komunikācijām), bet kad centos to nodot ekspluatācijā un reģistrēt ka dzīvojāmo māju, kāda tā reāli arī ir, sapratu, ka man visos papīros (būvprojekts, inv. lieta utt.) rakstīts "dārza māja". Kas tagad būs? Vai pēc nodošanas ekspluatācijā s varēšu dārza māju lietot kā dzīvojamo (deklarēt tur savu dzīvesvietu ar visām no tā izrietošām sekām) un kāda ir starpiba starp šiem nosaukumiem, jo būvju klasifikātorā ir rakstīts, ka dārza māja ir dzīvojamā māja veids.

Re: Vai dārza māja ir dzīvojamā māja?
Autors: jtdesign ()
Datums: 15/04/2008 21:07

Kāda ir tieši šībrīža likumdošana šādā gadījumā (pārāk nu strauji šīs lietas mūsu valstī mainās) jāskatās, taču būvvaldē noteikti būtu jāpasaka, ko darīt.

Re: Vai dārza māja ir dzīvojamā māja?
Autors: carpenter ()
Datums: 15/04/2008 21:16

Savu dzīvesvietu vari deklarēt kauč kartona kastē, ka tik adrese ir. Un dzīvot dārza mājā neviens nevar aizliegt. Tas nozīmīgi ir tikai priekš papīra.

Re: Vai dārza māja ir dzīvojamā māja?
Autors: aaaa ()
Datums: 16/04/2008 00:01

Es kā nopirku zemesgabalu tā uzreiz tur deklarēju dzīvesvietu, sieva arī. Reāli tur bija tikai zāle līdz jostasvietai.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **    **  **     **  **     ** 
 **     **  ***   ***   **  **   ***   ***  **     ** 
 **     **  **** ****    ****    **** ****  **     ** 
 ********   ** *** **     **     ** *** **  **     ** 
 **         **     **     **     **     **  **     ** 
 **         **     **     **     **     **  **     ** 
 **         **     **     **     **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727