UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Arhitekta pakalpojumi
Autors: Kaspichus ()
Datums: 10/06/2008 07:21

Paskaidrosu sikak. Pirmais kas Jums butu jaizdara, butu buvvalde jaiesniedz pieteikums par privatmajas buvniecibu. Tad vini uztaisis arhitekturas planosanas uzdevumu, tad ar so planosanas uzdevumu es turpinasu arhitekturas rasejumu, proti visa projekta noformesanu ar visiem arhitektu un saviem parakstiem, saskanosanam, tai pat laika Jums vajadzetu ari dabut visus tehniskos noteikumus no attiecigajam instancem kas bus mineti arhitekturas planosanas uzdevuma, kas naks klat pie projekta sejuma. Tad ari bus nepieciesama zemes gabala topografiskais plans uz kura tiks veikti generala plana rasejumi ar inzeniertikliem, eku piesaistem zemes gabala un vertikalie plani. Visas sis insances maksa naudu. Pec tam kad projekts ir gatavs ir ar tiem sejumiem, kas minimali ir 3 eksemplaros jaiet uz sim instancem un jasaskano, jadabon zimogs uz generala plana lapas, ka eka atbilst vinu tehniskajiem noteikumiem, kad sie visi skanojumi ir dabuti, tad var doties iegut beidzamo skanojumu uz buvvaldi, ka viss ir pec LBN-Latvijas Buvnormativiem. Proti projekta noformejumu bez skanosanas un visu instancu apbraukasanas es uztaisitu pa 1000 Ls kas ir salidzinosi loti leti, nevadoties no citu organizaciju piedavatam cenam, kur tiek ieverotas citas normas - proti buvniecibas izmaksas 2000 Ls/m2, ja eka ir rupji sakot 100m2 tad buves izmaksas bus 200000 Ls ar visam apdarem utt. tad arhitekts panem no 5%-10% no sis summas, rekiniet pats. Es papildus savam pamata darbam ka privatu objektu varu panemt Jusu pa 1000 Ls bez skanosanam un tie 1000 Ls ari ir tikai minejums, jo nezinu jusu velmes un kvadraturu, bet sada summa ir apmeram 250-300 m2 ekai, ko es prasu. savukart ja visas sis citas instances Jus uzticetu man, tad sii summa butu lielaka, kura es visu maksatu pats. Tad ari butu nepieciesam notariata apstiprinata pilnvara, ka es Jusu varda varu buvvalde kartot visus papirus par ekas projektesanu un visu attiecigo papiru noformesanas. Proti sakuma mes noslegtu savstarpeju ligumu, ka ari butu 30-40% avansa nauda, ar kuru es veiktu maksajumus utt., bet pec projekta nodosanas jums rokas, atlikuso summu.

ar cienu kaspars_buss@#$%&inbox.lv
mob. 22049080

Re: Arhitekta pakalpojumi
Autors: Kaspichus ()
Datums: 10/06/2008 10:04

Es laboju sevi ka nevis 2000 Ls/m2 bet gan 700 Ls/m2 buvniecibas izmaksas

Re: Arhitekta pakalpojumi
Autors: Kaspichus ()
Datums: 10/06/2008 13:50

es uztaisiu 250 m2 majinai projektu aptuveni pa 1000 Ls

Re: Arhitekta pakalpojumi
Autors: andisk26 ()
Datums: 10/06/2008 15:20

Tev labs monologs :)

Re: Arhitekta pakalpojumi
Autors: a-k ()
Datums: 10/06/2008 16:34

andisk26 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tev labs monologs

A` ko darīt, ja neviens nekomentē? :)

Re: Arhitekta pakalpojumi
Autors: Kaspichus ()
Datums: 11/06/2008 08:57

a ko a ko, izmisigi censos del inflacijas, kadus ienakumus, lai nodrosinatu gimeni savu.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **          *******    ******   ********        ** 
 **    **   **     **  **    **     **           ** 
 **    **   **         **           **           ** 
 **    **   ********   **           **           ** 
 *********  **     **  **           **     **    ** 
       **   **     **  **    **     **     **    ** 
       **    *******    ******      **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727