UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
jautajums
Autors: olala ()
Datums: 15/01/2009 18:47

sakiet ludzu vai vispirms sakt transformaciju un pec tam topografiju? ka labak
paldies


Re: jautajums
Autors: Elektriķis ()
Datums: 15/01/2009 20:27

Es ieteiktu vispirms veikt zemes transformāciju, jo varbūt ir kāds aizliegums un topene būs zemē nomesta naudiņa.

www
Autors: olala ()
Datums: 15/01/2009 20:37

Liels paldies

Re: jautajums
Autors: jtdesign ()
Datums: 16/01/2009 09:44

Es gan neizslēgtu situāciju, ka atsevišķos transformācijas gadījumos topogrāfija ir viens nepieciešamajiem procesa dokumentiem.

Re: jautajums
Autors: privatmaja ()
Datums: 27/01/2009 15:37

nu vispār jau topeni vajag iesniedzot dokumentus uz zemes transformāciju. pašlaik man tas ir procesā.

Re: jautajums
Autors: smart ()
Datums: 29/01/2009 15:36

Der atcerēties, ka topenei ir derīguma termiņš un arī tās izgatavošana parasti aizņem laiku, ko mēra mēnešos. Es gribu teikt,ka plānojot transformāciju utml. jāņem vērā topenes izgatavošanas un derīguma termiņus.

lai veicas

Re: jautajums
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 29/01/2009 16:25

jtdesign minētie "atsevišķie gadījumi" varētu būt detālplānojums, kas ir reizes 5 smagāks gadījums par jautātajiem.
Pašu transformāciju (kas beidzas ar jauna robežplāna saņemšanu) parasti veic jau pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā, ja vispār veic.
Transformācijas atļaujas pieteikumā:
[www.likumi.lv]
prasīto nogabala (pagalma) kontūru uz robežplāna tu drīksti uzvilkt pašrocīgi (ar kazas kāju). Nezinu, vai var liegt transformāciju, ja sākotnējā pieteikuma kontūra neatbilst vēlāk mērnieka uzzīmētajai un ja (par cik) atšķiras pieteiktā un reālā platība.
Neskatoties uz visu, topogrāfija varētu būt noderīga jau sākuma fāzē un pat tev pašam(pašai), lai izplānotu, ko un kur vēlies.

Re: jautajums
Autors: smart ()
Datums: 29/01/2009 23:04

Kopš kura laika transformāciju veic PĒC nodošanas ekspluatācijā, kas tev būvatļauju iedos bez transformācijas. Netālu no manis kaimiņi jau x gadus sitas, lai transformētu nac. nozīmes lauksaimniecības zemi, kura turklāt atrodas poldera teritorijā. Un neko pagaidām nepanāca...

Re: jautajums
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 30/01/2009 08:21

Daudzi būvētāji transformāciju neveic vispār - māju nodod ekspluatācijā pēc inventarizācijas lietas, bet robežplāns paliek vecais bez ēkām ar, piemēram, tikai lauksaimniecības zemi. Ja kas to tomēr dara (paši grib sakārtot papīrus vai dažas pašvaldības it kā prasot), tad parasti pēc visu ēku nodošanas ekspluatācijā. Kaut principā varot arī pirms, ko arī es šobrīd apsveru.
smart minētie droši vien "sitas", lai dabūtu transformācijas atļauju. Man, piemēram, tāda bija pirms būvatļaujas, bet, vai tā ir prasība, nemāku teikt.

Re: jautajums
Autors: Ambrosio ()
Datums: 30/01/2009 09:12

Ja nemaldos, tad man bija jādabū transformācijas atļauja (PAU prasība), tad tikai varēja dabūt būvatļauju. Cik sapratu, tad, kad māja būs nodota ekspluatācijā, tad būs jāveic transformācija. Tā atļauja jāpagarina, ja tai beidzas termiņš pirms māja nodota ekspluatācijā.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **     **  ********  ******** 
 **     **   **   **    **   **   **           **    
 **     **    ** **      ** **    **           **    
 **     **     ***        ***     ******       **    
 **     **    ** **      ** **    **           **    
 **     **   **   **    **   **   **           **    
  *******   **     **  **     **  ********     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727