UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Vai nepieciešama būvatļauja un būvprojekts?
Autors: Krišjānis Morozovs ()
Datums: 15/04/2009 11:45

Vai nepieciešama būvatļauja un būvprojekts?, ja vēlos savā lauku viensētā uzcelt malkas šķuni platībā 3x1 ar entveida pamatiem.

Re: Vai nepieciešama būvatļauja un būvprojekts?
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 15/04/2009 11:52

3x1=3 un 3<25
Vispārīgie būvnoteikumi
16. Mazēka – vienstāva ēka, kuras apbūves laukums nav lielāks par 25 m2.
62. Būvprojekts un būvatļauja nav nepieciešama:
62.2. mazēkai lauku apvidū, ja tās apjoms un būvvieta saskaņota būvvaldē;
LBN 211-08 10. Apbūves laukumu (m2) nosaka kā tāda laukuma projekciju cokola stāva līmenī, kuru ierobežo ēkas ārējais perimetrs, ieskaitot izvirzītās daļas. Apbūves laukumā ieskaita laukumus zem ēkām (vai to daļām), kuras izvietotas uz stabiem, caurbrauktuvju laukumus zem ēkām, kā arī laukumus zem lieveņiem, terasēm un ārējām kāpnēm.

Re: Griesti no vagondēliem ?
Autors: Ludmila ()
Datums: 15/04/2009 13:17

grību lai griesti no vagondēliem saglabājās koku struktūras un paliek tada paša krāsa ka bija no paša sakumā. Ar kadu laku man vajag nokrasot. griestu?

Re: vagondēļu krāsas saglabāšana
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 15/04/2009 13:37

Neko nevajag klāt, bet vismaz reizi gadā nomazgāt!

Re: vagondēļu krāsas saglabāšana
Autors: Ludmila ()
Datums: 15/04/2009 14:04

Atvainojiet, bet varbūt griesti no vagondēliem vajag piesūcināt, nesaprotu ka es varu nomazgāt, jā koks ne ar ko nav apstrādāts ?
Es redzēju TV-programma ka meistari ar kaut kadu laku nobalsinājas vagondēliši un pēc tam vel reiz aizklājuši ar bezkrāsains laku. Bet krāsa un laka nosaukumu es aizmirsu. Lūdzu, palīdziet man.

Re: Vai nepieciešama būvatļauja un būvprojekts?
Autors: Ludmila ()
Datums: 15/04/2009 14:07

Atvainojiet, bet varbūt griesti no vagondēliem vajag piesūcināt, nesaprotu ka es varu nomazgāt, jā koks ne ar ko nav apstrādāts ?
Es redzēju TV-programma ka meistari ar kaut kadu laku nobalsinājas vagondēliši un pēc tam vel reiz aizklājuši ar bezkrāsains laku. Bet krāsa un laka nosaukumu es aizmirsu. Lūdzu, palīdziet man.


Re: Vai nepieciešama būvatļauja un būvprojekts?
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 15/04/2009 15:14

Mazgāt var ar slapju lupatu, diez vai pat ziepes vajadzēs.
Visādu laku ir vesels lērums, var sūcināt arī ar eļļu. Pārklājumu, kas vienlaicīgi it kā neesot tvaika barjera, jau ir mazāk (tipa Capadur Twinproof). Tai pat laikā esmu lasījis, ka tieši uz nanotehnoloģijām balstītā ķīmija esot cilvēkiem un videi viskaitīgākā...

Re: vagondēļu krāsas saglabāšana
Autors: aaaa ()
Datums: 15/04/2009 15:23

Es gan tā īsti nesaprotu, kāpēc dēļus nevarētu nolakot ar matētu caurspīdīgu laku - tomēr aizsardzība gan pret gaismu (lielākais koka ienaidnieks), gan tiem pašiem putekļiem. Pat ideāli noēvelētu un noslīpētu koka virsmu nav iespējams normāli nomazgāt, ja ta ir netīra - poru un caurumu, kuros netīrumiem paslēpties ir pārāk daudz. Ja koks būtu mazgājams, tad neviena krāsa uz tā neturētos. Bezkrāsainas lakas pamatuzdevums ir aiztaisīt ciet mazās spraudziņas. Dēļu griestu apdarei nekāda ūdens tvaiku caurlaidība nav vajadzīga. Starp dēļiem ir pietiekoši liels spraugu/šķirbu daudzums, lai tvaiks brīvi staigātu šurpu turpu. Tikai vagondēļus apdarei iesaku ņemt pareizi izžāvētus no laba ražotāja. Es sāpīgi esmu nonācis pie slēdziena, ka koku lielvalstī Latvijā 98% gadījuma pret koku izturas kā pret pēdējo atkritumu. Normālu kokmateriālu visā LV teritorijā pat par naudu var nopirkt pāris vietās. p"arsvarā tirgo nekvalitatīvus, nepareizi žāvētus, šķībus, līkus utt. Te praktiski uz cenu vispār nevajag skatīties, tikai uz kvalitāti. Ņem no lielajiem:
[www.puumerkki.lv]
[www.raitwood.lv]



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **  **     **   *******   **       
 **     **   **   **   ***   ***  **     **  **       
        **    ** **    **** ****  **     **  **       
  *******      ***     ** *** **   ********  **       
        **    ** **    **     **         **  **       
 **     **   **   **   **     **  **     **  **       
  *******   **     **  **     **   *******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727