UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Drošinātāju sit ārā
Autors: moldriks ()
Datums: 08/09/2009 11:59

Paprasi cik tev vajag jaudu, kāda rakstura patērētāji un nelauzi galvu_D klases automāts ir domāts pie smagiem palaišanas apstākļiem, domāju, ka neviens aparāts dzīvoklī neatradīsies, kura palaišanai tas būtu nepieciešams_Ja ir vēlme nosvilināt instalāciju, varam drošinātāja vietā ielikt kaut ko masīvāku_Labāk, ka izdeg drošinātājs, nekā, piemēram, nosvilst māja_Krievu aut slēdžus var mest ārā, jo to nostrāde un jūtības robežas ir ārpus normām

Re: Drošinātāju sit ārā
Autors: K. ()
Datums: 03/09/2010 11:58

Varbūt šis pētījums var līdzēt?
[ortus.rtu.lv]

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **     **  **        **    ** 
    **     **    **  **     **  **        ***   ** 
    **         **    **     **  **        ****  ** 
    **        **     **     **  **        ** ** ** 
    **       **       **   **   **        **  **** 
    **       **        ** **    **        **   *** 
    **       **         ***     ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.