UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Gravitācijas apkures sistēmas uzlabošana
Autors: Rx ()
Datums: 16/09/2009 12:04

Vai edgars 7979 nav arī te [www.building.lv] padaļījies, lasījis... un jautā atkal to pašu . savādi gan.

Re: Gravitācijas apkures sistēmas uzlabošana
Autors: v_t ()
Datums: 16/09/2009 12:43

pašplūsmas mīnusus viegli novērst - lielāks izplešanās trauks, kas pilnībā kompensē tilpuma izmaiņas un iztvaikošanu var samazināt ar plānu eļļas kārtiņu vai pārplūdes caurules gals jāiebāz ūdenī.

Re: Gravitācijas apkures sistēmas uzlabošana
Autors: Didzisp ()
Datums: 16/09/2009 16:20

Viena lieta, aj apkures sistēma jāveido pilnīgi no jauna. Tad tiešām pašteces sistēmu diez vai atmaksājas veidot, bet ja sistēma jau gatava, tad vienkarši stulbi ir to nīcinat laukā, jo lūk nav palikuši meistari, kuri no pašteces ko saprastu. Es pašteces sistēmu lietoju vairāk kā desmit gadus un varu teikt tikai visu to labāko. Kad nopirku māju, tad sistēma jau bija priekša un praktiski jauna. Man arī atradās uzreiz "speciālisti"(vairākās kaimiņu mājās strādāja), kuri pašteci nolika līdz ar zemi un piedāvāja uzlikt "modernu" apkuri ar čehu bleķa gāzģenerācijas katlu. Tad nu visi kaimiņu bleķa katli sen nodoti lūžņos, bet mans čuguna katls gan jau vēl kādus desmit gadus izvilks:). Sākumā bija bišķīt problemas ar vienmērīgu visu radiātoru silšanu un "meistari" man nevarēja palīdzēt, kā tikai visu jauk nost. Tad nu es tai sistēmā "iebraucu", saregulēju caurplūdi caur radiātoriemun viss darbojas perfekti. Katla automatiku uzbūvēju pats.Ekonomaizeru arī pats sakārtoju, lai sava daļa siltuma tiek skurstenim. Ne man darva skurstenī jātīra, ne es katlu kaut reizi esmu tīrījis- visa darva pari nodeg un sodrēji pa skursteni izlido. Vienīgi, tās reizes, kad nav elektrības, katla vadība paliek rokas režīmā un biežāk katls "jāapciemo". Par ūdens papildināšanu vispār neko neesmu dzirdējis. Rudenī atgriežu ūdens krānu, lai pārbaudītu vai parplūdes trauks pilns un viss- tā i kurinu visu ziemu. Visu laiku gan štukoju par siltuma akumulatoru, bet tā i rokas nav aizsniegušās līdz tam. Man jau mājā vēl ir kārtīga plīts ar siltummūri un kā akumulators darbojas tas.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ******     *******    ******   ********  
 **    **  **    **   **     **  **    **  **     ** 
 **        **                **  **        **     ** 
 **        **   ****   *******   **        ********  
 **        **    **          **  **        **        
 **    **  **    **   **     **  **    **  **        
  ******    ******     *******    ******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727