UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Vai udens filtri medz but defektivi?
Autors: soseds2 ()
Datums: 24/09/2009 16:36

Nu pret bakterijam vislabak palidz aktiveta ogle. Tad vnk jaiegadajas palielaks filtrs, kura var iemaukt ogles kartridzu. Bus retak jamaina. Runajot par tam fekalijam, lielakaja dala Latvijas privatmaju teritorijas ir situacija: kur di.., tur ari nem udeni, taka gruntsudeni piesarnoti.

Re: Vai udens filtri medz but defektivi?
Autors: ibm ()
Datums: 24/09/2009 21:11

Pirmkārt, katrs filtrs - tā ir bremze spiedienam. Jo to vairāk, jo atkarībā no materiāla un caurlaidības, PROTAMS, ka spiediens kritīsies. Tā nu reiz ir fizika.

Otrkārt, te jau pareizi norādīja - nafig ogli likt visai mājai. Es teiktu, ka bez spiediena jautājuma tā ir arī naudas izmešana zināmā mērā.

Treškārt... spices var būt dziļas. Man pašam ir 20m spice, jo seklāk bija ražīgs, bet draņķīgs ūdens. Tur, pie 20m atradās salīdzinoši labs ūdens (par to - cits stāsts).

tad lūk, mans risinājums. Uz māju stāv mehāniskais filtrs (putas vai diegi - kādu nu gadās nopirkt, 20 mikroni). Uz boileri papildus ir polifosfāta kristālu burka un pie veļasmašīnas krāna - arī mazais poli filtrs.
Savukārt PĀRTIKAI, tobiš, virtuvē zem izlietnes stāv RO filtra iekārta. Tad nu gan par dzeramā ūdens kvalitāti nav jāuztraucas. Teikšu tā, - mājai tas ir ērtāk, nekā pirkt un vadāt tās 5 litru burkas no veikala vai arī cepties par to, ka varbūt dzeram sūdīgu ūdeni. Man ir tā, ka dziļurbumu nevaru atļauties, taču pašreizējā variantā viss ir pilnīgi OK. Tā RO iekārta, kas man, šobrīd esošajā tirgū maksā ap 150Ls. Bet komforts - tikai atver krāniņu :)

Re: Vai udens filtri medz but defektivi?
Autors: a ()
Datums: 24/09/2009 21:53

Nu par to reversas osmozes sistemu ir arii dzirdeti pilnigi noliedzosi viedokli.
Es pagaidam dzersanai perku tas 18L ''Baltezera'' udens pudeles.

Re: Vai udens filtri medz but defektivi?
Autors: ibm ()
Datums: 25/09/2009 15:28

Protams, ka par RO viedokļi var būt dažādi, bet fizikālais process ir tāds, kāds tas ir. Par šo tēmu pilna pasaule ar informāciju, nav vērts te izrakstīties.

Cik biezi un ar ko apkarina RO iekārtas "sirdi" - tas ir cits stāsts. Bet centrā darbojas viens un tas pats - pa lielam.

Protams, tas maksā naudu, arī ekspluatācijas gaitā maināmie filtri, bet tas katram jāvērtē pašam. Es tikai savu pieredzi atstāstu.

Re: Vai udens filtri medz but defektivi?
Autors: a ()
Datums: 26/09/2009 13:30


Re: Vai udens filtri medz but defektivi?
Autors: a ()
Datums: 26/09/2009 13:31

Un ko teiksiet par so?
Sliecos domat, ka si toc ir filtra defektivitates pazime.

Re: Vai udens filtri medz but defektivi?
Autors: soseds2 ()
Datums: 26/09/2009 22:36

Drizak veikalnieku defektiva attieksme!

Re: Vai udens filtri medz but defektivi?
Autors: a ()
Datums: 27/09/2009 12:00

Diezel ne - vins man tads palika esot korpusaa - sisteemaa - zem spiediena.
Itka vakuma darbs :D
Ta ka kautkas tur tomer , manuprat nav pareizi aprekinats.

Re: Vai udens filtri medz but defektivi?
Autors: aaaa ()
Datums: 27/09/2009 13:20

Tev spiedkatls sistēmā ir pareizi iebūvēts? Sūknis rada hidrotriecienus, ka maz neliekas. Arī tas varētu būt pie vainas. Cik lielas maģistrālās sistēmas nav aizgājušas pa pieskari hidrotriecienu dēļ?

Re: Vai udens filtri medz but defektivi?
Autors: a ()
Datums: 27/09/2009 17:05

Domaju, ka ja.Tiesa bija cakars ar augseja uz zemaka limenja salagosana relejam, ta lai udens pluusma buutu vienmeriga - nacas biski spiedienu izplesanas trauka samazinat.Hidro triecienus neesmu noverojis.
Tagad nopirku divus leetucus - kautkadu dzijas filtru pa Ls1,21 un kautkadu pasu letako ogles filtru pa Ls2,30.Sobrid viss darbojas.Spiediens ari ir ok.
Aiz vien vairak sliecos domat, ka sia ''Stamars'' izplata kautkadus meeslus videejaa un augstaka cenu segmenta filtros.
ps. tiesa, sitie leetie arii naak no ta pasa kantora.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **         **     **  ******** 
 **         **  **   **    **   **     **  **       
 **          ****    **    **   **     **  **       
 ******       **     **    **   **     **  ******   
 **           **     *********   **   **   **       
 **           **           **     ** **    **       
 ********     **           **      ***     **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727