UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Elektribas skaititajs un dati
Autors: Vilis no Limbaziem ()
Datums: 21/09/2009 21:35

Kā dabūt lai Latvenergo uzliek tādu skaitītāju no kura var dabūt arā informāciju. Man jāzin kāds patēriņš ir siltumsūknim pa naktīm un brīvdienās. Man šķiet ka pazeminot temperatūru telpā patēriņš nemainās.

Re: Elektribas skaititajs un dati
Autors: EjTakTu ()
Datums: 21/09/2009 22:04

Samaksā :D
ja nopietni, kāds sakars Latvenergo ar paša pētījumiem? Par dažādām iespējam jau nupat saruna bija.
[www.building.lv]

Re: Elektribas skaititajs un dati
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 23/09/2009 12:17

IMHO nav tālu šādam pakalpojumam arī no LE puses, bet uz doto brīdi izskatās ka tas watson ir ātrāks un lētāks risinājums!

Re: Elektribas skaititajs un dati
Autors: ibm ()
Datums: 23/09/2009 12:47

Es šo atrisināju ar primitīvu, lētu metodi. Nopirku Latgalītē pa 7 Ls jaunu skaitītāju (1 fāzes), pieskrūvēju to pie plāksnītes (lai stāv vertikāli), + rozete, štepselis, - un jau kādu laiku veicu savā mājā mērījumus pa posmiem/ierīcēm, - cik un kas man patērē el.enerģiju.

Tādus jaudas mērītājus var arī sapirkt neta veikalos, cik uziet, kaukur redzēju až pa 12 Ls mazu, smuku, elektronisku...bet tie drusku dārgāki, nekā prasts skaitītājs. Nujā, siltumsūknim tev vajag imho 3 fāzu verķi....nu biku dārgāk maksās.

Re: Elektribas skaititajs un dati
Autors: MarcisEL ()
Datums: 23/09/2009 17:10

Piekrītu ibm, ka vienkāršāk būtu pašam nopirkt skaitītāju un pielikt savā shēma, lai skaita tikai siltumsūkni.
Latvenergo protams ir elektroniskie, kurus viņi var pieslēgt pie kompja un dabūt ārā visādu info, bet kur ir viņu interese Tev tādu likt???



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **         **    **  **     **  ********  
 **     **  **    **   ***   **  **     **  **     ** 
 **     **  **    **   ****  **  **     **  **     ** 
 **     **  **    **   ** ** **  **     **  ********  
 **     **  *********  **  ****  **     **  **        
 **     **        **   **   ***  **     **  **        
  *******         **   **    **   *******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727