UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
labs elektriskais boileris
Autors: tzt ()
Datums: 27/09/2009 18:45

Sveicināti

Ir jāiegādājas jauns elektriskais boileris. Uz diviem cilvēkiem, domāju 150l būtu OK. Obligāts nosacījums, ir jābūt uzstādāmam horizontāli.
Vēlos iegādāties labu preci, lai nebūtu, kā tautā mēdz teikt; "jāmaksā divreiz"
Izvēloties pēc vecās labās metodes, cenas, arī pagrūti, starpība brandiem tik kādi 10-20 ls.
electrolux, diemžēl vairāk neražo boilerus, tik tirgo ārā no noliktavām. To man apstiprināja lv pārstāvniecībā.
Sakiet, kāds varētu ieteikt, kādu labāk iegādāties, kāda ir pieredze ar čehu ražojumiem?

Jau iepriekš pateicos.



Re: labs elektriskais boileris
Autors: soseds2 ()
Datums: 27/09/2009 22:22

Thermor ir izcila Kvalitate. Ka tad ta, vel nesen uzstadiju kadus 3 elektroluksus!

Re: labs elektriskais boileris
Datums: 07/11/2009 23:13

Sveicinaati.
Veelos ieteikt vertikaalu novietojumu, jo ja veelaties kvalitaati, tad ar horizontaalu boileri tas nav iespeejams vnk no fizikas viedokla.

Re: labs elektriskais boileris
Autors: ibm ()
Datums: 10/11/2009 20:42

Ja nevar vertikāli, tad nevar. Bet vertikālajiem modeļiem ir lielāka izvēle un, protams, no fizikas viedokļa ūdens sajaukšanās process ir viendabīgāks.

Esmu licis Ariston boilerus sev un radiem un jāsaka, ka viens no tiem Āgenskalnā jau nokalpojis 7 gadus bez jebkādām problēmām. Dabiski, reizi gadā tas tiek atvērts un iztīrīts, nomainīts anods un tā, pirms boilera stāv mehāniskais un polifosfātu filtri. Bet, ja to nevaktēsi, jebkuru boileri var sajāt, jautājums ir tikai, cik labs vai slikts ūdens plūst tam cauri attiecīgi pagarinot vai saīsinot kalpošanas laiku. Piemēram, man radiniece dzīvoja Mārupes pagasta Skultē (armijas mājās) un tur nācās boileri tīrīt reizi pusgadā. Viņai bija Thermor 80l un arī 3 gadus strādāja, tagad viņa pārvācās, nezinu, kā tālāk.

Nu, ir man paziņa, kurš vasarnīcā uzlicis boileri, to neaiztika vispār, pēc 2 gadiem tas sarūsēja, šis to izmeta ar tekstu - nafig, man vieglāk jaunu nopirkt, nekā tur tīrīt un čakarēties.... nu, katra paša izvēle.

Re: labs elektriskais boileris
Autors: soseds2 ()
Datums: 10/11/2009 22:00

Esmu mainijis boileri,kurs nav aiztikts un kuram nav anods mainits septinus gadus.. Protams gadas visadi un firma tur nav vainiga, ka nepareizi lieto, bet apkalposana butu ieteicama reizi gada, pusotra.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **      **  ********   **     **  ******** 
 **    **   **  **  **  **     **  ***   ***  **    ** 
 **    **   **  **  **  **     **  **** ****      **   
 **    **   **  **  **  ********   ** *** **     **    
 *********  **  **  **  **     **  **     **    **     
       **   **  **  **  **     **  **     **    **     
       **    ***  ***   ********   **     **    **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727