UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Apsaistes shēma
Autors: Didims ()
Datums: 21/11/2009 17:19

Cik tas ir būtiski taisīt speciālu apvadu, lai pie aukstiem akumulatoriem sākot kurināt pirmo siltumu dod uz māju???? Un cik tas izmaksā??

Pie maniem vecākiem esam uztaisījuši sistēmu, kur ir cietā kurināmā katls ar akumulatoru. Pēc mazā loka no katla siltums ienāk akumulatora pašā augšā un cieši blakus no akumulatora iziet caurule uz mājas apsildi. Cik esmu novērojis, tad šis līkums caur akumulatoru pirmā siltuma padevi uz māju ietekmē par maximums 2-3 minūtēm, un normāli kurinot tālāk jau vairs nekādas atšķirības pa taisno vai caur akumulatoriem.


Re: Apsaistes shēma
Autors: heating ()
Datums: 21/11/2009 19:57

Tad sanaak ka maaja tiek sildiita visu laiku pat tad kad nevajag??!!!nezinu man ir uztasiits ka maja silst cik vajag un kad nevajag silst atkal akk.tvertnes un kad akk.tvertnes uzsilussas un katls izkureejies, siltums tiek nemts no akk.tvertneem prieks patereetaajiem t.i. siltaa udens boileris,radiatori,siltaas griidas!!

Re: Apsaistes shēma
Autors: JanisJanis ()
Datums: 21/11/2009 20:04

Necik nemkasaa taa liinija! Skat manu gleznu:

[files.inbox.lv]

Re: Apsaistes shēma
Autors: Rx ()
Datums: 22/11/2009 18:13

JanisJanis-automātika vārstu 3 nevar regulēt, ja tas domāts no zīmējuma WWW.siltumnieks. Tā ir klapīte- avārijas gadījumā, kad nebūs elektrība, kautkāda plūsma no akumulatora tomēr ies uz krāsni. Kad sūknis krāsns ķēdē strādā- tā ir ciet.Un: Glezna tā jau gan nav- parodija....Siltumnieka dotā shēma ir lieliska. Tikai jāsaprot tas ko redzat. Tā diemžēl izplūdusi un dota kā universāls ideju zīmējums, viens no variantiem, tad izmetot to ko nevajag, bet protams arī to ko drīkst izmest, lieliski der pat neakumulatora gadījumā- saudzē krāsni. Man šī shēma bez dažiem sīkumiem ir realizēta jau sen. Un strādā lieliski. Nav kur piesieties. Tajā viss izdomāts. Pieliku arī Honewell. Jau 3 gadus iet .

Re: Apsaistes shēma
Autors: JanisJanis ()
Datums: 23/11/2009 01:50

Manas gleznas uzsvars ir uz to ka caurule jasledz pie akumulatora. Jasledz taa lai siltums var tikt uz radiatoriem pa tiesho neuzsildod akumulatorus.Siltumnieka shema ir tiesham labakaa.

Re: Apsaistes shēma
Autors: heating ()
Datums: 23/11/2009 04:53

he he pats siltumnieks man atsutiija savadaaku sheemu, kaut es neatzistu to sheemu bet ja kaadam interese varu pasrsutiit!!

Re: Apsaistes shēma
Autors: Jānis Zvejnieks ()
Datums: 25/11/2009 11:55

1)Man siltā grīda vispār tik 7m2 un pārējie apkurināmie 270m2 ir ar radiatoriem (jāsaka gan, ka tie gan ir diezgan lieli.
2)Katls - gāzu reģenerācijas 36kW, 1m3 aķis. Kurinu gadu. šķiet, ka varēja būt drusku jaudīgāks.
3)Sistēmas apsaiste, liekas, ir o.k., jo vispirms tiešām māja un tad aķis.
4)Malkas mešanas biežums - vakarā 2x - nu iekurini, piemet pilnu un vēl pirms gulēt iešanas. No rīta, ja t ir ap 0, tad jāmet pilns, ja virs 0, tad no rīta nemaz neaiztieku.
5)t.mājā uzturu vismaz +22 - +23, turklāt 2ais stāvs nav pabeigts siltināt (šobrīd tikai 15cm vate)
6) Malkas patēriņš 20m3 (tai skaitā kurināju visu vasaru un sildīju karsto ūdeni)

Pagājušajā gadā, kad t bija ap -20 pāris nedēļas, es tāpat naktīs necēlos un nemetu, tikai brīvdienās gan nebija vēlams līdz 10.00 gulēt - vismaz jāiekurina ap 8.00



Re: Apsaistes shēma
Autors: www.santehnika24.lv ()
Datums: 08/07/2013 21:44

Visu nekad nav iespējams izvietot, bet lai atvieglotu santehniķu darbu liela daļa apkures shēmu - ar akumulācijas tvertni, bez akumulācijas tvertnes, ar Ladomatu uc varat atrast www.santehnika24.lv pie attiecīgā apkures katla.

Un atcerēsimies - netaupam uz sūkņu skaitu, vārstu daudzumu, diametru, jo nāksies vēlāk pārtaisīt.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **      **  ********  **    **  **      ** 
 **   **   **  **  **  **         **  **   **  **  ** 
 **  **    **  **  **  **          ****    **  **  ** 
 *****     **  **  **  ******       **     **  **  ** 
 **  **    **  **  **  **           **     **  **  ** 
 **   **   **  **  **  **           **     **  **  ** 
 **    **   ***  ***   ********     **      ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727