UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Udens filtris ar ozonu
Autors: aaaa ()
Datums: 18/11/2009 23:42

Dzelzi un smakas - to es saprotu, bet kā ozonators var samazināt, piemēram, sulfātu daudzumu - nu tas gan man nav skaidrs. Tā pat par nitrātjoniem, vai nu tā ir analīzes kļūdas robeža? Ja kas, ozons pac ir indīgs (principā viena no indīgākajām zināmajām gāzēm), bet ozonators par tādu ciparu gan jau ka ozonēto ūdeni vēl aerē liekā ozona likvidēšanai. Pats atceros kādreiz biju Francijā, kur atgriežot karstā ūdens krānu, ūdens ļoti stipri smirdēja pēc ozona - tas bija stipri nepatīkamāk kā sajust hlora smaku.

Re: Udens filtris ar ozonu
Autors: KB ()
Datums: 19/11/2009 00:51

aaaa,

nav ne jausmas, pilnigi neko nesaprotu no kjimijas, es panjemu analizes pirms un peec iekartas, diez vai ka tik stripri bus nokljudijies onka.

vienigais kas var buut, ka no urbuma dazhados brizhos naak aaraa dazhads udens??

Re: Udens filtris ar ozonu
Autors: dzincha ()
Datums: 19/11/2009 22:12

Uzliec pāris mehāniskos filtrus virknē.
Pirmo rupjo striķi, tad smalkāku ~ 20 microni, tad var ņemt specializētu, kas noņem dzelzi vai arī dzelzi + sulfātus. Depo tādi mētājas +-5 Ls gabalā. Esmu pamēģinājis ar zaļu korķi - bija ok. Tagad iet ar brūnu - tipa lai vairāk dzelzi ņem nost. Ir ok, vismaz sērūdeņradis ir samazinājies - nesmako tik traki tas ūdens.
Bet ja gribas tā nopietni - tad labākais ir uzlikt atdzelžotāju, dzelzs visos latvijas ūdeņos ir padaudz. Ir jau arī kombinētie kopā ar mīkstinātāju. Bet kas der visam, tas der........

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **      **  **    **        **  ******** 
 **    **   **  **  **  ***   **        **  **       
 **         **  **  **  ****  **        **  **       
 **   ****  **  **  **  ** ** **        **  ******   
 **    **   **  **  **  **  ****  **    **  **       
 **    **   **  **  **  **   ***  **    **  **       
  ******     ***  ***   **    **   ******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727