UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: 3 vai 4 ceļu vārsti
Autors: ibm ()
Datums: 09/11/2009 11:26

Neesmu apkures eksperts, tikai samoučka, stāstu tikai par savējo sistēmu. Man ir regulējams 3 ceļu vārsts un temperatūru mājas kontūrā uzturu KĀDU GRIBU. bez šaubām, nekas jau neliedz man ielikt termostatisko 3 ceļu vārstu, bet, tā kā man nav istabas temperatūras sensoru u.c. automātikas, man nevajag, lai visu laiku būtu 70 grādu pirts mājās. esam piešāvušies pāris reizes kurināšanas laikā pieiet pie katla un pagrozīt 3c vārstu, respektīvi, man istabā iet no 35 līdz 60 grādiem atkarībā no nepieciešamības. Manā izpratnē, ja liksi termostatisko, tad prasās to apkārt ar regulēšanas automātiku, kā gan tu kontrolēsi istabas temperatūru. Bet te cerams, spečuki atbildēs labāk :)

Re: 3 vai 4 ceļu vārsti
Autors: aae ()
Datums: 09/11/2009 11:43

ibm, biju domājis 70C temperatūru atpakaļ uz katlu, nevis uz māju. Telpu temperatūra regulējas ar radiatoru termogalvām. Redzēju tādu risinājumu dabā, tāpēc arī jautājums...

Re: 3 vai 4 ceļu vārsti
Autors: ibm ()
Datums: 10/11/2009 09:31

Sorry, aizmirsti :) kam negadās..... Gribēju kā labā, sanāca, KĀ VIENMĒR :D

Re: 3 vai 4 ceļu vārsti
Autors: hetaing ()
Datums: 10/11/2009 17:20

Tapeec ka tas vaarts uz temperatuuru aatri aizseeree un rada probleemas!!Bet 3gaitnieks ne tik biezzi!!!;))

Re: 3 vai 4 ceļu vārsti
Autors: JanisJanis ()
Datums: 10/11/2009 20:17

Jaa bet 3-gaitniekam atgaitaa uz katlu nav iisti piemerota (leta) vadibas bloka! Letakais ko esmu redzejis ir ap 100 Ls + piedzina 3-gaitniekam ap 50..70 Ls.

Re: 3 vai 4 ceļu vārsti
Autors: heating ()
Datums: 13/11/2009 02:39

MAn uztasiija gan bez nekaada vadiibas bloka!!!VAdiibas bloks gan ir ja to ta avareetu nosaukt bet tur ir sakombineets viskautkas kopaa no vairaakaam dallaam!;)))Pats tur neko nesaprotu bet sisteema stradaa!!

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   ********   *******   ******** 
 ***   **  **     **     **     **     **  **       
 ****  **  **     **     **            **  **       
 ** ** **  **     **     **      *******   ******   
 **  ****  **     **     **            **  **       
 **   ***  **     **     **     **     **  **       
 **    **  ********      **      *******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727