UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Nerūsējoša tērauda dūmvads.
Autors: jautaju ()
Datums: 11/11/2009 21:18

Varbūt kāds zina cik liela cenas atšķirība ir dzelzs skursteņiem un keramiskajiem. Vēlos ielikt mājā 10metru skursteni, bet izlasīju, ka dzelzs kondensējas un tiek saēsti. Kur lētākus keramiskos skursteņus varētu nopirkt?

Re: Nerūsējoša tērauda dūmvads.
Autors: Andrisn ()
Datums: 12/11/2009 01:31

viesulis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Andris grib kā krievi saka-i bulku sjesķ,i
> na...sesķ-ja tu cilvēk gribi to birokrātu
> papīru(kas nebūt neko negarantē),tas ir un būs
> kodīgi.Man arī pirtij vajadzēja,bet tās cenas
> piespieda pašam depo visu nopirkt un salikt.Ja
> rokas galvai klausa-pusdiena,un skurstens
> gatavs,nav taču kosmosa kuģis.
Ne man tas skursteņa sertifikāts vajadzīgs un pirtī pie sienas ar to karināt netaisos. Man vajadzīgs labs un kvalitatīvs nerūsējošā tērauda skurstenis, kuram izolācijas materiāls kvalitatīvi iestrādāts visā garumā(bez tukšumiem vidusdaļā). Tapēc jautāju pēc padoma kompetentiem un tādiem, kam ir pozitīva pieredze ar pašmāju ražotājiem, jo labas vai sliktas atsauksmes ir vislabākā reklāma. Jebkurš ražotājs savu produktu slavēs kā vislabāko, bet rezultātā ekonomisku apsvērumu vadīts iekšējo čaulu liks mo savu nokalpojušiem veļasmašīnas bunduļiem. Mazliet ironijas, bet tieši tāpēc lūdzu padomu, jo ražotāju pie mums ir padaudz un pieļauju, ka ne visi kvalitāti uzskata par prioritāti. Vienkārši negribētos trāpīt pie tādiem "ne visi". Tā paša iemesla pēc diskusijas sākumā arī minēju, ka nemeklēju pašus lētākos. Jauku dienu! :)


Re: Nerūsējoša tērauda dūmvads.
Autors: aaaa ()
Datums: 12/11/2009 08:50

Skaties uz čaulas biezumu, esmu manījis 0.5mm ņeržas trubas skursteņiem, bet svensoni, piemēram, piedāvā praktiski tikai ar 1mm un uz augšu sienas biezumu.

Re: Nerūsējoša tērauda dūmvads.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 12/11/2009 09:00

Ja es savulaik konstatēju, ka šamota caurules metrs maksāja līdzīgi tikpat resnai nerūsējošai (Depo nopērkamajai, droši vien lētākajai un plānākajai), tad biezā metāla dižcaurulei jau būs neizdevīga ne tikai cena, bet tās montāžai vajadzēs arī ceļamkrānu. Tāpat arī savulaik aaaa pasvītrotā priekšrocība par plānā metāla ātrāku uzsilšanu.

Re: Nerūsējoša tērauda dūmvads.
Autors: aaaa ()
Datums: 12/11/2009 09:30

Ūja, ūja, parastās melnās ir ar 2mm sienu, pats tās nesen montēju, kā hanteles katrā rokā pa metram var cilāt - nav tik traki. :)

Re: Nerūsējoša tērauda dūmvads.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 12/11/2009 10:20

Vai tad skārda skursteņus nemontē no garākiem gabaliem vai pat viena gabala?

Re: Nerūsējoša tērauda dūmvads.
Autors: aaaa ()
Datums: 12/11/2009 10:56

Parasti viengabala liek čaulu mūra skurstenī, bet neredzu starpību, kāpēc nevarētu montēt no gabaliem. Šamota skurstenim tāpat ir šuves - ir, ķieģēlu skurstens vispār vienās šuvēs, rūpnieciski izolēti ņerža skursteņi nāk no metrīgiem un 2-metrīgiem gabaliem montēti.

Re: Nerūsējoša tērauda dūmvads.
Autors: Andrisn ()
Datums: 12/11/2009 22:49

Paldies Alvisss par informāciju. Pats tādu ražotāju biju kaut kā palaidis garām. Šodien sazinājos un rīt iespējams varētu būt zināmas dūmvada izmaksas. Latvijā ir arī vairāki uzņēmumi, kas pārdod leišu VILPRA ražotos dūmvadus. Plānoju arī pie viņiem noskaidrot man nepieciešamā dūmvada cenu un tad arī izlemt kas būs labāk. Nelielāku dūmvada ražotāju(darbnīcu) aptuvenā cena ir zināma + palīgmateriāli, kas nepieciešami pie dūmvada uzstādīšanas. Bagāts tas, kam vairāk informācijas. Dūmvads un tā izbūve, kā arī pirts krāsns uzstādīšana ir ļoti svarīga lieta, kur ar ugunsdrošību nevajadzētu jokot, jo pieļauta kļūda var ļoti dārgi maksāt. Pa 800Ls svensonu tā kā negribās pirkt, bet iespējams ka ir produkti, kas nav diez ko sliktāki par tiem, bet cena saulaināka. Nepirktu es dūmvadu, kas no vienas vietas ar kniedēm nosēts un maksā 2x lētāk.

Re: Nerūsējoša tērauda dūmvads.
Autors: SNIEGAPIKA18 ()
Datums: 25/11/2009 21:54

lATVIJĀ IR TIKAI VIENA FIRMA,KAS NODARBOJĀS METĀLA DŪMVADU RAŽOŠANU,KURIEM IR PIEŠĶIRTS CE SRTIFIKĀTS.MONTĒJU ŠOS DŪMVADUS JAU GADUS DESMIT,NEKĀDU PROBLĒMU, TIKAI PAREIZI JĀUZMONTĒ.

Re: Nerūsējoša tērauda dūmvads.
Autors: Andrisn ()
Datums: 26/11/2009 09:19

SNIEGAPIKA18 Wrote:
Kura ražotājfirma te tiek domāta? Lasīju, ka vienas firmas ražojumi tiek eksportēti uz ES, ja nemaldos tā bij BGJ vai tamlīdzīgi, bet cenas tam ražotājam ne ar ko neatšķiras no veikalā pirktiem SCHIEDEL ražojumiem. Dūmvads ir pasūtīts pie ražotāja, kas ar to nodarbojas jau desmit gadu. Netika pasūtīts pats lētākais variants, kas manā gadījumā būtu 170Ls par visu dūmvada komplektu, bet arī ne dārgākais 550Ls. Ar 5cm pakojumu skursteni laidīsim cauri jumtam, ko vel papildus ar ugunsdrošo vati pakosim bēniņu telpā. Centīsimies ievērot visus ugunsdrošības noteikumus, jo tā tomēr ir pirts, un viss būs OK.-------------------------------------------------------
> lATVIJĀ IR TIKAI VIENA FIRMA,KAS NODARBOJĀS
> METĀLA DŪMVADU RAŽOŠANU,KURIEM IR PIEŠĶIRTS
> CE SRTIFIKĀTS.MONTĒJU ŠOS DŪMVADUS JAU GADUS
> DESMIT,NEKĀDU PROBLĒMU, TIKAI PAREIZI
> JĀUZMONTĒ.



Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  **     **  ********   **     ** 
 **     **   **  **   ***   ***  **     **  **     ** 
 **     **    ****    **** ****  **     **  **     ** 
 **     **     **     ** *** **  ********   **     ** 
 **     **     **     **     **  **          **   **  
 **     **     **     **     **  **           ** **   
 ********      **     **     **  **            ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727