UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Malkas katla dzesēšanas pieslēgums
Autors: aae ()
Datums: 21/11/2009 18:11

Malkas katlam ir avārijas dzesēšanas sistēma, kur vārsts pie noteiktas temperatūras caur katla dzesēšanas "čūsku" sāk laist cauri auksto ūdeno no ūdensvada. Cik svarīgi lai tā sistēma darbotos? Varbūt ir kāda pieredze, cik bieži tas vārsts ir nostrādājis?

Re: Malkas katla dzesēšanas pieslēgums
Autors: heating ()
Datums: 21/11/2009 19:52

Nu diezgan nepratiigi butu laist karstam katlam cauri aukstu uudeni!!Taa jau var sis tas saplaisaat!!Varbuut maldos!!!
Man katlam staav tikai drossibas vaarsts!!!

Re: Malkas katla dzesēšanas pieslēgums
Autors: JanisJanis ()
Datums: 21/11/2009 20:06

Šī līnija glābj dzīvības! Nopietni. Tur vislabāk slēgt klāt ūdeni pat no kādas tvertnes bēniņos, kur stāv kādi 200l avārijai. Vēl jāliek vārsts Honeywell TS130, kas to ūdeni tur padod. Protams ka tas vārsts atverāt tiaki, kad ir avārija.

Re: Malkas katla dzesēšanas pieslēgums
Autors: aae ()
Datums: 21/11/2009 23:39

Tvertne bēniņos ziemā smuki aizsals... :)
Neganti dārgs izrādās tas TS130 :( Varbūt ir kādi citi risinājumi?

Re: Malkas katla dzesēšanas pieslēgums
Autors: pauljukas ()
Datums: 22/11/2009 01:42

Kas pa katlu?

Re: Malkas katla dzesēšanas pieslēgums
Autors: pauljukas ()
Datums: 22/11/2009 01:56

Man arī tāda tipa vārsts ir piedāvājumā ja nu kas! ;)

Re: Malkas katla dzesēšanas pieslēgums
Autors: Q ()
Datums: 22/11/2009 02:24

Paskaidrojeit man, dumjajam, priekš kam tāda fīča vispār vajadzīga, ja ir katls ar automātisku gaisa padeves regulāciju atkarībā no temperatūras?

Re: Malkas katla dzesēšanas pieslēgums
Autors: JanisJanis ()
Datums: 22/11/2009 10:06

Tad kad pazuud elektriba katlaa malka turpina kurties. Katls klust loti kartsts un uudens no taa pazuud prom. Tad kad elekriba paradaas iesledzas suknis un BAMMM. Vai arii kad cilveks pamana ka katls ir loti sakarsis a cirkulacijas nav, atrauj ventili un ....


[www.tvnet.lv]
[www.tvnet.lv]
[www.tvnet.lv]
[www.tvnet.lv]
[www.tvnet.lv]
[www.tvnet.lv]


Labakais risinajums butu akumulators uz kuru udens no katla iet pashteces celaa!

Re: Malkas katla dzesēšanas pieslēgums
Autors: heating ()
Datums: 22/11/2009 17:01

Man ir cuguna katls SIME 7 sekcijas!Soruden pazuda elektriiba vairaaks reizes....rezulataa katla temp 120(max ko var paradiit katla termometrs).protams visi suukni apstajussies utt!!Ko es .... katla durvis vallaa..........ogles araa un vedinu katlu!!Tvaika katlus kuru partvaiceetaa tvaika temp ir 500 Celsiji un darba spiediens ir 60 bar peec apstadinassans vai kaa savadaak dzesee ar gaisu nevis pumpeejot aukstu udeni ieksaa!!!Kautkaads udens jau katla ieksaa ir tas pats galvenais.......a cuguns veel nav izkusis veel pat pie 200 Celsijiem!!!Bet lai es tur ladeetu ieksaa aukstu uudeni.........tad tiesaam var dabuut kaadu plaisu!!!

Re: Malkas katla dzesēšanas pieslēgums
Autors: aae ()
Datums: 22/11/2009 17:21

heating - aukstais uudens jau netiek pumpeets klaat katla siltumneseejam, bet iet pa atsevishkju dzeseeshanas liiniju. Ja razhotaajs taadu ielicis, pieljauju taa uzreiz nekas neplaisaas...
Jautaajums vairaak bija, vai ir bijushi gadiijumi, kad taa sisteema nostraada, daudzmaz sapraatiigi ekspluateejot katlu. Palasiju JanisJanis linkus, izskataas tur vairaak pie vainas ir pashi katlu lietotaaji. Un protams, buutu labi uzzinaat kur to vaarstu izdeviigaak iegaadaaties.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.