UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
tiesaashanaas ar LE
Autors: Antins ()
Datums: 03/12/2009 13:07

Varbuut kaadam ir pieredze ar subj? briivaa laika itkaa netruukst, zacepras deelj kutraam jamos vareetu uzvareet, domaaju arii. kaadi aptuveni ir solji lai iesuudzeetu tiesaa, un cik tur naudaas jaareekinaas?

Re: tiesaashanaas ar LE
Autors: m. ()
Datums: 03/12/2009 13:51

LE ir Latvenergo? Par ko grasies sudzeet?

Re: tiesaashanaas ar LE
Autors: Antins ()
Datums: 03/12/2009 13:56

negrib piesleegumu pa leeto taisiit, spec piedaavaa arvien daargakus variantus.
tai pat laikaa 200m attaalam kaiminjam, pie kura pienaak 3f gaisvadu liinija vasaraa piedaavaaja paarsleegties uz 3f piesleegumu. mjamam 1f piesleegums. tb lieka jauda ir, atljauja no kaiminja izmanot 1f no taa punkta ar ir, mani pat apmierinaatu piesleeguma un kastes izvietoshana turpat pie le staba - tos 200 m es pats izvilktu un visi elektriibas zudumi kabelii ar buutu uz mana reekina - aber nee, jaabuuvee jauns 20 kv piesleegums, uttp. cenas attiec no 5 liidz 6 ciparu.
galugalaa jaabuut tak kautkaadai upravai pret shitaadaam izdariibaam....

Re: tiesaashanaas ar LE
Autors: Didzisp ()
Datums: 03/12/2009 14:22

Tisāties jau var, bet neko nepanāksi. Visi vecie tīkli tika projektēti priekš "iļjiča lampiņas", bet tagad katrā mājasaimnieība, veļmašīna, elektriskā cepeškrāsns, mikroviļņu krāsns, tosteris, eļļas radiātors, u.t.t. Latvenergo vienmēr pierādīsk, ka jaudas ir par maz. Labāk vajag tās lietas sarunāt pa kreiso, bez PVN, nodokļiem un citas birokrātijas. Elektriķiem jau arī tagad bezdarbs un kārtīgs meistars jau zinās, kā tās lietas sabīdīt:).

Re: tiesaashanaas ar LE
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 03/12/2009 14:46

A tu esi noformējis rakstisku
[www.st.latvenergo.lv]
kur ailēs "Adrese un kadastra Nr objektam, kurā nepieciešams pieslēgums" norādīts "kaimiņa stabs" un ir kaimiņa saskaņojums "atļauts ierīkot elektroietaisi manā nekustamā īpašumā"?

Re: tiesaashanaas ar LE
Autors: Antins ()
Datums: 03/12/2009 14:53

kaiminja staba un kadastra nebija, bet bija pievienots smalks apraksts, ko un kaa gribu ar situaacija plaanu pielikumaa. kaiminja paraksts ailee "neiebilstu pret ieriikoshanu manaa iipashumaa" bija.
ar elektrikjiem pa taisno meeginaaju - cilveeks uzzinaaja manu situaaciju, aizgaaja izpeetiit, kas, kaa pa cik, un peec kaada laika piezvaniija un pateica, ka nekas nespiidot - viss tikai pa offic celju, kaut gan jams nesen netaalu, no citas liiniujas un citam objektam gan, bij ieriikojis piesleegumu. a te taads iesapids, ka kkur pa vidu seezh puskaajas priexnieks, kursh monitoree, lai es pie piesleeguma netiktu....:(

Re: tiesaashanaas ar LE
Autors: m. ()
Datums: 03/12/2009 15:10

Kaada tev tur apdzivotiiba, lauki ar tam abam jusu majaam vai kaads esosh vai nakotnes ciematns?

Re: tiesaashanaas ar LE
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 03/12/2009 15:20

1) kadastra numuru gan vajadzēja pareizo (kur stāvēs skaitītājs);
2) kad uz perfekta pieteikuma dabūts rakstisks atteikums, tos var pievienot vēstulei augstāk (puskājas priekšnieka priekšniekam).
Iespējams, ka vienalga atmetīs, jo tā pati trafa noslodze ir staipāma kā garmoška. Man savulaik arī noteikumos bija pieprasīts upgreidot trafa jaudu, beigās paskatījās cilvēcīgi un pieslēdza pie esošā.

Re: tiesaashanaas ar LE
Autors: Antins ()
Datums: 03/12/2009 15:21

vrode nekaada ciemata kilometra raadiusaa nav, un netaisaas, citaadi nah man taadi "lauki" buutu vajadziigi....
pietiek jau a pilseetas skudrupuuzni...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **      **  **     **  **     **  ********  
 **     **  **  **  **  ***   ***   **   **   **     ** 
 **     **  **  **  **  **** ****    ** **    **     ** 
 **     **  **  **  **  ** *** **     ***     ********  
 **     **  **  **  **  **     **    ** **    **     ** 
 **     **  **  **  **  **     **   **   **   **     ** 
  *******    ***  ***   **     **  **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727