UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Black & Decker TLD100 Thermal Leak Detector
Autors: heating ()
Datums: 08/12/2009 20:10

Black & Decker TLD100 Thermal Leak Detector
[www.blackanddecker.com]

Vai kaads ir lietojis ssitoo verkki??!!

Re: Black & Decker TLD100 Thermal Leak Detector
Autors: zipaks ()
Datums: 08/12/2009 20:49

Man ir šitāds - [www.dealextreme.com] . Rāda temperatūru. Brauc pa sienu un nolasījumi mainās. Ja pats neesi lohs, tad viegli var identificēt aukstās vietas, radiatoriem var salīdzināt temperatūru balansējot, etc..

Re: Black & Decker TLD100 Thermal Leak Detector
Autors: heating ()
Datums: 08/12/2009 21:08

tatad ja neesi lohs tad nevajag iegadaaties termokameru bet pietiek ar ssito tiiri amatieru liimenii??!!

Re: Black & Decker TLD100 Thermal Leak Detector
Autors: zipaks ()
Datums: 09/12/2009 20:08

Nu, tā sanāk :)
Termokamera vajadzīga, ja tev jāpiedalās konkursos un vajag pasūtītājam ko pabāzt bildes. Citādi ir pilnīgi ok pat tāds amatieru verķis. Un tas nekas, ka tas nav precīzi kalibrēts. Temperatūras starpību jau var nolasīt un aukstākās vietas identificēt.

Re: Black & Decker TLD100 Thermal Leak Detector
Autors: heating ()
Datums: 20/12/2009 19:54

verkis ir atnaacis!!Diezgan korekti paraada ar krasaam kur ir siltuma/aukstuma noplude/piepluude!!Tikai jsakanee visas sienas griesti utt!!
Termokameras vizuali uzreiz paraada kas kur daraas bet tur letakaas maksaa ap 2000USD!!

Re: Black & Decker TLD100 Thermal Leak Detector
Autors: KB ()
Datums: 29/12/2009 23:17

Es ari iegadajos infrasarkano termometrinju, bet vinjsh nav dikti precizs, par kaaud graadu - diviem visu laiku shiliereejas, bet protams, stipri palidz.

Termokamera tomer buutu krutaak. Tagad iedomajos ideju, ka varetu ventilacijas sisteemu palaist vienvirzienaa (lai suuc no majaas gaisu aaraa), ar termokameru buutu fiksi skaidras visas vietas kur ienakoshais aukstais gaiss sadzeseejis, kamer ar shadu verkji tomer ilgi jameklee.

Re: Black & Decker TLD100 Thermal Leak Detector
Autors: pauljukas ()
Datums: 30/12/2009 03:00

heating Wrote:
-------------------------------------------------------
> verkis ir atnaacis!!

Kādu pasūtīju un caur kurieni?

Re: Black & Decker TLD100 Thermal Leak Detector
Autors: heating ()
Datums: 30/12/2009 16:43

Ko es iegadaajso tas stradaa taa kad piemeram noskanee vienu vietu sienai un iestadi kad tmeperatuuras starpiiba ir piemeram 5 Celsiji un tad skanee pa sienu vai pie logiem un uzreiz uz sienas mainaas krasa no taa skanera ja zala tad ir normas robezaas ja zila tad ir taa 5 Celsija vai vairaak temperatuuras starpiiba uz leju!!To passu var dariit otraadi........piemeram izej araa noskanee majas sienas temeperatuuru un skanee pa sienu..........nonaac pie logu sadures vietaam un tur paliek sarkans taatad siltuma nopluude!!
Es caur Amazon.com pasutiiju!!

Re: Black & Decker TLD100 Thermal Leak Detector
Autors: KB ()
Datums: 30/12/2009 23:38

Jaa, taa gaisminja vareetu palidzeet, jo ar parasto kas tikai raada graadus diezgan ilgi un kjeepeliigi.

Es atkal savu pirku te:
[www.kliva.lv]



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   **        **      **   ******  
  **  **   **     **  **        **  **  **  **    ** 
   ****    **     **  **        **  **  **  **       
    **     ********   **        **  **  **  **       
    **     **     **  **        **  **  **  **       
    **     **     **  **        **  **  **  **    ** 
    **     ********   ********   ***  ***    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727