UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: kanalizācijas izvads no mājas
Autors: raihs ()
Datums: 06/01/2011 22:10

Didims
Baigi jau nu dārgi Tev tie vārti sanāks. Bet par automātiku(īpaši bīdāmo) pareizi-lai tā normāli šancētu,abus vārtu stabus vajag savienot ar betona lentu-izrok aptuveni 30x30cm un salej betonu. Ja kustās,tad abi stabi kopā

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **      **  ********  **     **   ******   
 **     **  **  **  **     **     **     **  **    **  
 **     **  **  **  **     **     **     **  **        
 **     **  **  **  **     **     **     **  **   **** 
 **     **  **  **  **     **      **   **   **    **  
 **     **  **  **  **     **       ** **    **    **  
  *******    ***  ***      **        ***      ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.