UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: kanalizācijas izvads no mājas
Autors: raihs ()
Datums: 06/01/2011 22:10

Didims
Baigi jau nu dārgi Tev tie vārti sanāks. Bet par automātiku(īpaši bīdāmo) pareizi-lai tā normāli šancētu,abus vārtu stabus vajag savienot ar betona lentu-izrok aptuveni 30x30cm un salej betonu. Ja kustās,tad abi stabi kopā

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **  ********  ********  **    ** 
 **     **   **   **   **        **        ***   ** 
 **     **    ** **    **        **        ****  ** 
  ********     ***     ******    ******    ** ** ** 
        **    ** **    **        **        **  **** 
 **     **   **   **   **        **        **   *** 
  *******   **     **  **        ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.