UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
majas udens
Autors: pip ()
Datums: 01/01/2010 17:44

ienakoshais aikstaisudens iet pa taisno uz majas beninjiem uz 100litrigu kasti kurai kritoties udens limenim ir uzlikts toletes poda limenja aizbidnis, nesaprotu kapec ta ir uztaisits varbut ir loti vajs spiediens, bet mana istaba ir 3 stava un tad kad tiek lietots majas udens tad man istaba var dzirdet ka tas udens tek taja tvertnee, varbut jus varat ieteikt ka padarit klusaku lai vispar nedzirdetu skanju,

Re: majas udens
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 01/01/2010 18:09

Tvertne der kā buferis gan gadījumam, ja ūdens tiek sūknēts no kautkurienes (akas, lai sūknis neslēgtos iekšā - ārā ik pēc sekundes), gan nepastāvīgam ūdensvada pieslēgumam. Pilsētā, kurā es uzaugu, padlaikā 4. stāvā un augstāk ūdens bieži mēdza parādīties tikai ap vieniem naktī, tāpēc uzņēmīgākajiem augšējo stāvu iemītniekiem virs vannām bija paštaisītas, lielas tvertnes.

Re: majas udens
Datums: 02/01/2010 00:15

vienkārši ielien tajā tvertnē un uzbāz tam t.poda līmeņa aizbīdnim kaut kādu trubu - tievu, vai resnu - kas vairāk slāpē troksni.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  ********   *******    *******  
  **  **   ***   **  **        **     **  **     ** 
   ****    ****  **  **        **         **     ** 
    **     ** ** **  ******    ********    ******** 
    **     **  ****  **        **     **         ** 
    **     **   ***  **        **     **  **     ** 
    **     **    **  **         *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727