UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Junkers Euroline ZW23-1KE23
Autors: gulbis37 ()
Datums: 28/01/2010 17:14

instrukcijaa rakstiits,ka uzpildot apkures kontuuru,jaatver automatiskais atgaisotaajs,peec tam jaaizver....sheema redzu,ka tas it aiz cirkulacijas suknja,bet kaa to atveert,nudien nesaprotu......

Re: Junkers Euroline ZW23-1KE23
Autors: Rx ()
Datums: 28/01/2010 18:42

Ja tas ir tāds kā manai krāsnij, tad tas ir pilnīgi iebūvēts pašā sūknī. Un ir tāda ar pirkstiem griežama cepurīte. Man gan tā stāv atgriezta vaļā, jo tas ir automātiskiais atgaisotājs. Tad kad tas aizsērē, pa to sāk pilēt ūdens...Un tad, lai glābtu situāciju, aizgriež ciet.

Re: Junkers Euroline ZW23-1KE23
Autors: z ()
Datums: 28/01/2010 18:58

būsi slikti lasījis instrukciju. 13 attēlā ir pat uzzīmēts tas Rx pieminētais atgaisotājs un blakus ir īpaši izcelta info: Pēc atgaisošanas atstājiet atgaisošanas ventili atvērtu.

Re: Junkers Euroline ZW23-1KE23
Autors: gulbis37 ()
Datums: 28/01/2010 19:38

jaa..to es ataisiiju,paldies,bet tas ventilis virs suknja ir mineets kaa apkures loka atgaisotaajs,bet kas tadaa gadijumaa ir ir tas,kas zimejumaa 1.8 mineets kaa numur 27?..cik saprotu,jums tada pati instrukcija kaa man....

Re: Junkers Euroline ZW23-1KE23
Autors: z ()
Datums: 29/01/2010 09:58

3 attēlā:
27 Automātiskais atgaisotājs
šajā pašā attēlā: 38 Ūdens uzpildīšanas ierīce (apkures kontūram) vot šo gan pēc uzpildes obligāti jāaizver.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **         **     **  **    ** 
    **     **     **  **    **   ***   ***   **  **  
    **     **     **  **    **   **** ****    ****   
    **     **     **  **    **   ** *** **     **    
    **     **     **  *********  **     **     **    
    **     **     **        **   **     **     **    
    **      *******         **   **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727