UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
pirts būvniecība
Autors: Māra ()
Datums: 03/02/2010 13:06

Mums pagalmā ir veca māja, kurai brūk iekšā jumts, un kura pēc idejas ir jājauc nost, bet zem mājas ir pagrabs, kuram ir viss okey. Man radās ideja, ka to māju nojauc, bet pagrabu pārveido par pirti. Tad nu paceļas jautājums: Vai man būs vajadzīgas kaut kādas būvatļaujs, vai tas, ka tajā pagrabā atrodas galvenā elektrības kaste un dziļurbuma spice man visu sarežģī vai atvieglo?
Gaidu jebkādu jēdzīgu atbildi.

Re: pirts būvniecība
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 03/02/2010 13:43

Esošajai mājai visticamāk ir inventarizācijas lieta, kurā fiksēts pagrabs un 1. stāvs. Ja jūs gribēsiet dabūt inventarizācijas lietu ēkai bez 1. stāva, inventarizators parasīs projektu un būvatļauju, vai arī iespiedīs zīmogu "nelikumīga būvniecība", kas beigsies ar vienreizēja soda nomaksu (iespējams, lētāku kā projekts + būvētaja OCTA + būvatļauja). Projekta vienkāršākajā (akceptēšanai minimāli nepieciešamajā) variantā, cik zinu, nekādas komunikācijas var nebūt.

Re: pirts būvniecība
Autors: ibm ()
Datums: 03/02/2010 14:36

PROJEKTĀ komunikācijas var nebūt, pats saskaņoju mājas projektu bez nekādām k-ācijām. Bet, ja tā ir būve ar pamatiem, tad būs jānodod ekspluatācijā ar visām sekām... un tad gan skatīsies, kā ierīkots ūdens un kanalizācija. Bet tas atkarīgs no vairākiem faktoriem, pirmkārt jau no dzīvesvietas "orgāniem". Es ieteiktu konsultēties vietējā būvvaldē, jo, ja būs nepieciešams dajebkāds saskaņojums, tad pamatā jau viss notiksies caur šiem. Es pilnīgi noteikti nepretendēju uz pareizo viedokli. Pats taisos pirtiņu uzbliezt uz vieglajiem blokiem, tas ir, mazu un bez fundamenta, lai nav jāskaņo. Jo čakars un izmaksas, protams, ir lielas.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   **     **   ******    *******  
 ***   ***  **     **  **     **  **    **  **     ** 
 **** ****         **  **     **  **        **     ** 
 ** *** **   *******   *********  **         ******** 
 **     **         **  **     **  **               ** 
 **     **  **     **  **     **  **    **  **     ** 
 **     **   *******   **     **   ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727