UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
trubu maiņa ūdenim
Autors: Simona ()
Datums: 26/02/2010 08:59

Ir laiks nomainīt santehnikas trubas gan karstam, gan aukstam ūdenim,(tās metāla šaurās), santehniķis teica, ka man esot kaut kādas vissūdīgākās-lētākās un vajagot labākas....tad nu jautājums ir : cik tad veidi viņas ir un kā sauc tās labākās ? kuras vajadzētu likt ?
Šo santehniķi neņemšu, jo par darbu prasa Ls 70, tāpēc vairāk par trubām šim nejautāšu.

Liels paldies ja atbildēsiet

Re: trubu maiņa ūdenim
Autors: plumberteam ()
Datums: 26/02/2010 09:50

kādā ziņā labākas.

Ja ziemā māju nekurina tad "kausējamās" būs labākas par "kapara". Nepārplīsīs.

Re: trubu maiņa ūdenim
Autors: heating ()
Datums: 26/02/2010 11:02

MAn ir kausejamaas plastmas!!
Kas tie par 70Ls??!TAs ir pa visu liniju,punktu vai kaa??!

Re: trubu maiņa ūdenim
Autors: jususantehnikis.lv ()
Datums: 26/02/2010 11:33

ja jūsu sacītais norāda ka 70 ir par dārgu, tad Jums jārunā būs vien ar savu iepriekšējo santehniķi.Bet varbūt santehniķim nav darba un tapēc šim šķiet ka ne viņa liktās caurules ir lētas un sūdīgas.gribētos zināt kā Jums izpaužas vajadzība pret santehniķi?
Ar cieņu un sapratni:Jūsu Santehniķis - Gunvaldis.

Re: trubu maiņa ūdenim
Autors: Simona ()
Datums: 26/02/2010 12:01

Dzīvoklis,standarts, ūdens skaitītāji, uz un no tiem caur filtru iet trubas (patreiz gumijas trubas ar dzelzs armējumu-tās neesot labas) un tās ir jānomaina, tas arī viss. Vnk gribēju zināt kādas veikalā jautāt, tas arī būtībā viss :)

Re: trubu maiņa ūdenim
Autors: jususantehnikis.lv ()
Datums: 26/02/2010 12:20

ja tās ir šādā izpildījumā tad noteikti atvainojos un lūdzu piedošanu par iepriekš izteikto.vairāk ieteiktu daudzslāņa cauruli, tikai lai meistars tās veidgabalus presē ar presējamajām stangām nevis savelk ar klemeru uzgriežņiem.
vēlreiz atvainojos : Jūsu Santehniķis - Gunvaldis

Re: trubu maiņa ūdenim
Autors: soseds2 ()
Datums: 27/02/2010 09:17

Gunvaldi, kas tev pret pex-al-pex skruvejamiem savienojumiem!? Man sogad bijusi loti daudz izsaukumu kur peksenem presetie savienolumi pil.

Sodien udensvadam izmanto parsvara kauseto plastmasu, apkurei apkures kausejamo plastmasu vai kaparu.

Simona, pec jusu rakstita nopratu, ka meistars, kurs pie jums bijis teica par tam caurulem pareizi, lokanos pievadus visa udens vada veidosanai neizmanto, tie ir nedrosi un ar mazu lietosanas laiku.

Re: trubu maiņa ūdenim
Autors: jususantehnikis.lv ()
Datums: 27/02/2010 12:25

ja izmanto savai caurulei atbilstošus veidgabalus un nepieļauj montāžas kļūdas tad presējamo veidgabalu pilēšana vai nomaukšanās ir simtsprocentīgi neiespējama.bet uz veiksmi nekad nepaļaujos un vienmēr veicu hidraulisko pārbaudi lai rezultāts būtu 200 procenti drošs.bet ar klemeriem šādu drošību nav iespējams panākt karstajam, jo tas sevi atrāda pēc lielajām temperatūrām laika gaitā.uzskatu ka klemeri ir pagaidu un amatieru pašlepnuma apmierināšanaar domu "DARI PATS".izņemot gadījumus kad meistars veic šādu mezglu montāžu sarežģītu bet brīvi apsekojamās vietās kur ir iespējama šo veidgabalu uzraudzīšana un profilakse vajadzības gadījumā.
SOSED! neņem ļaunā!

Re: trubu maiņa ūdenim
Autors: soseds2 ()
Datums: 27/02/2010 14:23

Es jau nenemu launa! :) Bet tad tu vienigais strada ar presejamo pec tehnologijas, jo citiem netur! Pamegini pagriezt, kaut vai ap savu asi skruveto un preseto pexu, preseta griezisies...
Pexenes man nepatik ari tadel, ka izmeri mazi(piem. 6 tockam nepietiek ar 16mm, ka daudzi liek) un sanak dargak, ka piem. kausejama plastmasa ar folliju stavvadam.
Es savu santehnika paslepnumu apmierinu vispar nestradajot ar pexenem. Un citi mani kolegi par tam ari neko labu nestasta.

Re: trubu maiņa ūdenim
Autors: jususantehnikis.lv ()
Datums: 27/02/2010 15:31

ja arī griežu nekas nenotiek un ja vajag vairāk patērētāju tad izmantoju atiecīgu diametra cauruli nevis tikai 16mm, bet arī 20, 25, 32, 40 .

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  ********    *******    *******  
 **   **   ***   **  **     **  **     **  **     ** 
 **  **    ****  **  **     **  **                ** 
 *****     ** ** **  ********   ********    *******  
 **  **    **  ****  **         **     **         ** 
 **   **   **   ***  **         **     **  **     ** 
 **    **  **    **  **          *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727