UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Elektrības pieslēgums.
Autors: Matrixs ()
Datums: 08/03/2010 11:26

Sveiki!
Vēlējos painteresēties vai kādam no šeit esošajiem ir veikts jauns elektrības pieslēgums mājai pilsētā kur kabelis jāliek zem asvaltēta trotuāra. Un kādas ir bijušas izmaksas? Vēlētos uzzināt aptuvenās izmaksas kabeļa ieliksanai par katru tekošu metru. Varbūt kāds šeit var piedāvāt arī savus pakalpojumus.

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: moldriks ()
Datums: 08/03/2010 13:28

Bez As "Sadales tīkls" sākotnēji neviens domāju nepalīdzēs_Iesniedz pieteikumu lietotāja elektroapgādei_Vienīgais tev jāzin kādu jaudu vēlies_Izmaksas atkarīgas no vairākiem faktoriem, par ko detalizētāk var spriest pēc TN izsniegšanas, savukārt nākošais etaps ir projekta izstrāde, protams, lauku apvidos var gadīties izņēmumi_

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: Matrixs ()
Datums: 08/03/2010 15:09

Tas vis ir izdarīts, ir arī projekts, bet man liekas nesamērīgi dārga paša kabeļa ielikšana, man sanak gandrīz 100ls metrā. plus sadales skapis, skaitītājs un latvenergo pakalpojumi.
Tādeļ interesējos kādas cenas ir bijušas citiem.

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: moldriks ()
Datums: 09/03/2010 10:17

Mazliet varētu būt par daudz par 1m_Tev ir tāme iedota no kādas firmas, vai tās ir vidējās izmaksas? Tās varētu būt mazliet virs krīzes līmeņa, jo montieriem tagad maksā kapeikas, iespējams ne visiem. Pilsētā ir diezgan liela ņemšanās ar ielu seguma demontāžu, atjaunošanu, tranšejas sagatavošanu, satiksmes organizēšanu_Ja maksā 100% apjomā, tad tev ir iespējas izvēlēties montāžas organizāciju_

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: Matrixs ()
Datums: 09/03/2010 14:37

Tur jau ta lieta, ka uz ielas nekas nav jārok, tikai trotuārs, un pēc projekta ir paredzēta 20 cm plata tranšeja, tākā pat gājēji varēs paiet garām.
Tāme man nav uz rokas, atsūtīja tikai līgumu ar gala cenu kas jāparaksta un jāapmaksa reiķins.

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: ibm ()
Datums: 09/03/2010 16:45

Jāprasa, lai atsūta tāmi. Man arī ir rīkots jauns pieslēgums, protams, pilnīgi citi apstākļi un vieta, taču atsūtīja vispirms tāmi. Arī 2009.gadā, kad beidzot LE rekonstruēja līniju un es varēju panemt normālu jaudu (pārgāju no 1F uz 3F), kaut arī bija tikai jānomaina automāts, man atsūtīja pozīcijas, no kā šīs izmaksas sastāv.

Ar tām firmām ir sūnaini. Teorētiski tu pats vari izvēlēties darbu veicēju (ha-ha-ha....), bet tam jābūt sertificētam utt utjpr., vārdu sakot realitātē ir tā, ka roka roku mazā un šīs firmas strādā cieši ar LE un tev būtībā ir jāņem tas, ko piedāvā :(

Ja tu saki, ka jārok trotuārs, tad 'droši vien tas ir asfalta laušanas pasākums? Ja tā, tad visi atjaunošanas darbi veido jauku ciparu un tev kā privātpersonai, ar prieku ierubīs LE un pietuvinātajiem ērtu ceņņiku. Bet jāprasa, lai atšifrē!

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: igors6 ()
Datums: 15/03/2010 19:17

NEVAIG STUMT KA 100ls pa metru, 4 ls buutu normā1i!!

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 15/03/2010 20:07

Latvenergo lapā jāmeklē pērnā gada vidējās izmaksas un jāreizina ar deflācijas koeficientu...

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: moldriks ()
Datums: 15/03/2010 22:29

Pazāģē Igoronkul asfaltu un atjauno to par 4Ls_Neviens tur neņem vērā, ka dažiem ir krīze_Tas 100 ir smuki apaļš, nezināms cipars, kuru neredzot tāmi, nav vērts apspriest_

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.