UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kā izveidot hidroizolētu betona kasti sūknim?
Autors: ibm ()
Datums: 30/03/2010 12:37

Man visa rūpe saistās tikai un vienīgi ar sasalšanas iespēju. Iegremdējamam sūknim ir jābūt diezgan dziļi, lai pludiņš nostrādātu un ar garantiju atkal izslēgtos. Līmeņu starpība ir gana liela. Man tā tagad ir - avārijas režīmā esmu sūkni pacēlis gandrīz līdz zemes virsmai un apakšā stāv iegremdējamais sūknis.

Saproti, viss jau būtu jauki, bet tad zināmā mērā man bedre kļūst bezjēdzīga, jo otrreiz es sūkni peldināt nevēlos, savukārt, ja sūknis un pievadi stāv zemes līmenī, tad nafig tas akvārijs apakšā jātur. Un tad ir jāveido nopietna "sega", lai tas viss nesasaltu. OK, protams, var ielikt arī DEVI kabeli, kas, starp citu, nav lēts prieks kopā ar regulatoru, bet trakākais ir brīdis, ja lielā aukstumā atslēdzas elektrība (un tas var notikt!), - tādā variantā viss, kas piepildīts ar ūdeni,jauki saplīst :D. Vai arī, ja sūknis turpina būt bedrē, ta tas šādā variantā atkal noslīkst un vienreiz jau šim apniks slīkt - iestāsies pisec. Visticamāk, jātaisa silta kaste virs zemes :/

Re: Kā izveidot hidroizolētu betona kasti sūknim?
Autors: slēpnis ()
Datums: 30/03/2010 17:22

Atstāj kā ir. Varbūt nākamo reiz sūknis peldēs tik pēc 10 gadiem. varbūt līdz tam tas nomirs dabīgā nāvē. Kad būs laiks pirkt citu sūkni, pērc tādu, kas sūc no mājas.

Re: Kā izveidot hidroizolētu betona kasti sūknim?
Autors: dzincha ()
Datums: 30/03/2010 22:21

Tā kā Lielupe aplūda, tad mans augstpiediena sūknis tika aplūdis.
Kaste mūrēta no ķieģeļiem, pa virsu putiks ar pļitkām un pa virsu zeme.
Gruntsūdens ir diezgan augsts un tad kad bija plūdi - ūdens gāja pa virsu.
Tad nu tagad domāju kā novērst šo stihijas izraisīto neērtību - paaugstināt sienas un pacelt visu kādu uz 1 m augstāk vai vienkārši ik pa 2 gadiem mainīt spiedien releju ps5. Vai arī uzstādīt spiedkatlu mājā un klausīties kā kompresors slēdzas iegšā un ārā?

Re: Kā izveidot hidroizolētu betona kasti sūknim?
Autors: khe ()
Datums: 31/03/2010 09:39

Es to spiediena releju un manometru cenšos likt telpās, pie tam iespējami redzamā vietā. Veidoju atzaru pirms pirmā ventiļa mājā. Velkot kabeli uz māju var iemest papildus vadu pārplūšanas sensoram. Betonējot grodam apakšu, veidoju salaidumus starp grodu un grīdu un starp grīdu un spici ar apm 1cm spraugām, kuras pēc tam noblīvēju(līdz šim gan ar darvotām pakulām un jumtu sint kaučuku, bet derētu atrast kādu smāķi, kas der zemes mitrumā tai grodā). Varbūt zin kāds kādu, piem poliuretānu tūbā mitram betonam?

Re: Kā izveidot hidroizolētu betona kasti sūknim?
Autors: ibm ()
Datums: 31/03/2010 09:50

Slēpni, ar to sūkšanu no mājas diez kas nav. Sūkņiem nepatīk gari horizontālie SŪKŠANAS posmi, nav runa par spiešanu. Tad man jāliek kaut kas pilnīgi cenā un jaudā neatbilštošs. Problēma ir ne sūknī, bet nabadzīgajā ūdens slānī, tāpēc sūknis uz māju nevelk; velk jau, bet ar baigo mocīšanos. Tā var viņu nobeigt ar kavitāciju un nejēgā tērējas elektrība. Tā kā šis variants atkrīt.
SPiediena releju tomēr ieteicams likt iespējami tuvu pašam sūknim. Bet tas neatrisina pamatproblēmu. Relejs maksā 11 Ls, sūknis biku vairāk :) Reku tak jau iepriekš džeks raxtīja, ka pēc šādas peldes sūknis atņirdzās. It kā jau motors ir coeši noslēgts, bet tomēr nav konstruēts peldēšanai ūdenī. Izskatās, ka es labāk piestrādāšu pie siltas mazas kastes uz zemes, nekā gaidīšu, vai un kad applūdīs un vai šoreiz atsprāgs vai nē :D

Re: Kā izveidot hidroizolētu betona kasti sūknim?
Autors: aaaa ()
Datums: 31/03/2010 09:53

Poliuretānu tūbās pārdod K-rautās. Tur ir arī citi hermētiķi biku lielākam pielietojumam (kaučuki uc gumijas). Laikam ražotājs bija Sika. Reiz jau te minēju Aquafin produktus, tie arī itkā pilda hidroizolācijas funkcijas.
[www.schomburg.lv]

Re: Kā izveidot hidroizolētu betona kasti sūknim?
Autors: aaaa ()
Datums: 31/03/2010 09:56

Par Siku te:
[www.sika.lv]

Re: Kā izveidot hidroizolētu betona kasti sūknim?
Autors: aaaa ()
Datums: 31/03/2010 09:58

Ūdensnecaurlaidīgs betons:
[www.sika.lv]

Re: Kā izveidot hidroizolētu betona kasti sūknim?
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 31/03/2010 15:12

Ja slikti sūc, kur problēma spiest? Manis minētais ķīniešu Al-ko spiež 30 m.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **        **  **     **  **    **  **     ** 
 ***   ***        **  **     **  ***   **  **     ** 
 **** ****        **  **     **  ****  **  **     ** 
 ** *** **        **  **     **  ** ** **  **     ** 
 **     **  **    **  **     **  **  ****  **     ** 
 **     **  **    **  **     **  **   ***  **     ** 
 **     **   ******    *******   **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727