UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
skaitītāju pārvietošana
Autors: Mārtiņš Ķīsis ()
Datums: 29/04/2010 22:41

Labdien!

vēlējos jautāt vai kādam ir nācies saskarties ar to ka nepieciešams pārvietot elektrības skaitītāju, vēlētos uzzināt cik tas maksā un vai ir iespēja pārvietot to uz ārsienu!?

paldie jau iepriekš!

Re: skaitītāju pārvietošana
Autors: moldriks ()
Datums: 29/04/2010 22:52

Ir iespējams, pašam jāsedz pārvietošanas izmaksas, iespējams, ka Sadales tīkls ierosinās izlikt skaitītāju ārā no mājas. Pārvietošanas izmaksas atkarīgas no pārvietošanas attāluma, pienākošo, aizejošo drāšu skaita, šķērsgriezuma, garuma un A/s "Sadales tīkls" iegribām. Drošvien, ka jāraksta iesniegums par uzskaites pārvietošanu. Ja tā ir kontroluzskaite un pieder pašam, tad var likt kaut vai bēniņos.

Re: skaitītāju pārvietošana
Autors: praktiskais latvietis ()
Datums: 05/05/2010 13:08

Ja tu jaudu nepalielini, tad tehniskos noteikumus nevajag. Tā skaitās uzskaites ķēžu sakārtošana, vai kut kas tāmlīdzīgs. Jāmaksā par visu pašam protams, plus vēl par plombēšanu. Bet nu katrā pilsētā tā simniecība strādā savādāk.

Re: skaitītāju pārvietošana
Autors: ibm ()
Datums: 06/05/2010 10:10

Neesmu optimists :( atkarībā no vietas un dažu vīru noskaņojuma LE/ST var izvirzīt prasību "iznest" uzskaites sadali brīvi pieejamā vietā. Kamēr tu neko nekustini, tikmēr ir labi, tiklīdz dajebko paprasi mainīt, tā tev var pieķert klāt šo prasību.

Man bija jāpalielina jauda. Faktiski bija jānomaina tikai automāts, jo tīkls abās pusēs bija izbūvēts atbilstoši man vajadzīgajai jaudai, tikai LE līnija bija par švaku. IUS kaste bija žoga iekšpusē. Nu, labi, līniju rekonstruēja. Kad paprasīju nomainīt automātu (palielināt jaudu), viennozīmīgi man lika pārvietot IUS ārpus žoga, lai LE varētu brīvi piekļūt. Sakara ar jaudu tam nekāda, bet bez šīs kaprīzes es varēju mierīgi iet ^%$t. Laimīgā kārtā es to IUS biju tālredzīgi paprasījis likt pie žoga, turpat pie līnijas staba, rezultātā atraku kastes pamatni, pagriezu to par 90 grādiem (kabeļi ļāva), žogā izveidoju "kabatu" un tā tiku cauri. Varat iedomāties, cik tas maksātu, ja būtu jāiejaucas shēmā, - to taču pats darīt nedrīksti, a izmaksas šiem tādas, ka maz neliekas.... Nuvo, tāds ir mans stāsts. Vnk jābūt gatavam uz pārsteigumiem :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **    **  ********  **     ** 
 **     **   **   **    **  **   **    **  **     ** 
 **     **    ** **      ****        **    **     ** 
 ********      ***        **        **     **     ** 
 **     **    ** **       **       **       **   **  
 **     **   **   **      **       **        ** **   
 ********   **     **     **       **         ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727