UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Ventilācija sienā.
Autors: Specm ()
Datums: 26/05/2010 13:35

Ir vannasistaba kas apvienota ar tualeti un šai telpai vajadzētu ventilāciju.
Ārsiena pašlaik ir tikai no gāzbetona un ar paveciem koka logiem. Šovasar paredzēts māju no ārpuses siltināt.
Kāds būtu labākais ventilācijas risinājums?
Pašlaik man (kā nespeciālistam) ir divas versijas:
1.) izurbt sienā caurumu (10cm diametrā), iekšpusē uzlikt ventilatoriņu un ārpusē atstāt garāku trubu, kurai pēc siltināšanas uzlikt restīti kautkādu.
2.) nomainīt logu uz plastmasas pakešnieku, kuram stūrī (rūts vietā) ir kautkāds ventilācijas caurums ar ventilatoru. (nezinu vai ko tādu vispār var pasūtīt).

bet mani nomāc jautājums par to, vai ziemā pa tām ventilācijām nenāks baigais aukstums iekšā.

principā taspats man būs ar virtuvi, jo vajadzēs no nosūcēja trubu kautkur izvadīt.

Re: Ventilācija sienā.
Autors: scv ()
Datums: 26/05/2010 13:52

nesarezgi,izurb caurumu uz 100mm un ieliec no Soler & Palau ventilatoru no Silent serijas, jeb Silent 100 ( klusakais ko esmu dzirdejis ) ... Silent 200 nevajag, jo tas ir parak jaudigs ... logu jau nomainit jebkura gadijuma vari ... varesi pec tam atstat uz ziemas vedinasanu, lai ir pieplude neliela un nevajadzes likt nekadus gudros Aereco risinajumus loga rami ... ventilatoram ir pretvarsts un nekads tur aukstums caur 100 rori ieksa nenaks ... virtuvei tas pats gan nebus,ja nav piespiedu ventilacija ... nosucei parasti majas apstaklos liek 160 gaisa vadu un talak sasledz ko velas ... vai liek nosuci ar ventilatoru,vai liek nosuces zontu un talak gaisa vada ventilatoru

Re: Ventilācija sienā.
Autors: scv ()
Datums: 26/05/2010 13:53

kaut kada argaisa restite varetu but piemeram GSV 100 ... vannasistabai

Re: Ventilācija sienā.
Autors: Specm ()
Datums: 26/05/2010 14:30

Skaidrs. Liels paldies par konsultāciju.
Tagad tikai jāizdomā kur urbt to caurumu sienā un jāpievelk elektrības vadiņš no rozetes.

Re: Ventilācija sienā.
Autors: vadiņš ()
Datums: 26/05/2010 19:04

Vismaz 2 vadiņi

Re: Ventilācija sienā.
Autors: soseds2 ()
Datums: 27/05/2010 22:07

Viena jauna daudzdzivoklu projekta svaiga gaisa piepludes jautajums risinats izurbjot arsiena caurumu 100mm un uzstadot prieksa konvektoru.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **      **  ********  ********   ******  
 ***   **  **  **  **  **           **     **    ** 
 ****  **  **  **  **  **           **     **       
 ** ** **  **  **  **  ******       **     **       
 **  ****  **  **  **  **           **     **       
 **   ***  **  **  **  **           **     **    ** 
 **    **   ***  ***   **           **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727