UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kā korekti ielikt kanalizācijas trubas?
Autors: Didims ()
Datums: 30/06/2010 11:17

Man ūdensapgādes un kanalizācijas "projekā" attīrīto kan. ūdeņu un lietusūdeņu kanalizācijas caurules tieši tā arī bija sazīmētas - ar pakāpieniem pie akām.

Re: Kā korekti ielikt kanalizācijas trubas?
Autors: aaaa ()
Datums: 30/06/2010 13:44

Tas par to kritumu bija rakstīts kaut kādā vecā Māja Dzīvoklis un nesen pavisam nejauši šķirstot kādu vācu grāmatu uzgāju to pašu. Tas par tiem taukiem un kritumu nav izdomāts - daudzzīvokļu mājās visbiežāk aizsērē tieši stāvvadi, kas iet vertikāli lejā. Pats ar to esmu saskāries - stāvvads aizsērē regulāri - ik pa 2 gadiem, bet horizontālie nekad nav aizsērējuši. Un aizsērē tikai tie, kas nāk no virtuvēm. Tauki līp, līp pie sienām, oksidējas un beigās sanāk tāds kā biezs vasks, kamā saķeras viss pārējais - mati uc. draza. Mājās, ja izlietnē jālej kaut kas taukains, es vienmēr uzpilinu pilienu Fairy un tad tikai ūdeni un lejā, jo ziepes taukus emuļģē momentā un tad nekas nekur vairs nelīp. Īpaši mūsdienu modernās lipofīlās plastmasas kanalizācijas caurules ir "labas"...

Re: Kā korekti ielikt kanalizācijas trubas?
Autors: soseds2 ()
Datums: 03/07/2010 00:02

Kas plastmasai vainas? Ja kritumi pareizi un stiprinajumi lietoti tad neaizsere! Tad jau cuguns labaks!

Re: Kā korekti ielikt kanalizācijas trubas?
Autors: Rx ()
Datums: 03/07/2010 11:28

Man gan aizdomas ka tieši čuguna caurules aizsērē ar taukiem ātrak kā plastmasas: Un aizdomas, ka pie vainas ir tas, ka čuguna caurule ir vienmēr auksta un vajag lielu siltuma daudzumu lai tā paliktu silta. Un ja tas tā, tad uz čuguna ātrāk notekūdeņi un arī tauki atdziest un pielīp pie sieniņām. Pie vieniem un tiem pašiem apstākļiem, čuguna man sērēja. Nomainīju pret plastmasas- nav problēmu. Čuguna ir ļoti labas, ja daudz "garšīga šķidruma" tek (profeionāla virtuve, kur daudz tādas mantas..) un runā, ka zemē žurkas ļoti mīl grauzt tik , lai izgrauztu caurumu....

Re: Kā korekti ielikt kanalizācijas trubas?
Autors: soseds2 ()
Datums: 03/07/2010 17:37

Plastmasa neaizsere, ja lietoti biezi stiprinajumi un pareizi izmeri. Ta piemeram, ja no virtuves iziet 50mm un posms garaks par piem 4m tad talak velams jau likt 75mm. No vituves kritums 2cm uz metru. Par stiprinajumiem mineju tadel, ka piem.2m x 50mm kanaljuga nenostiprinata pie karsta udens caurpludes veido vederu un tur sakrajas visadi nelabumi.

Re: Kā korekti ielikt kanalizācijas trubas?
Autors: Daria ()
Datums: 21/08/2023 23:32

Šīs augstās inflācijas dēļ daudzi cilvēki atsakās būvēt jaunas mājas vai tās renovēt, vēsta [chi-nese.com]

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   *******   **      **   ******  
  **   **      **     **     **  **  **  **  **    ** 
   ** **       **     **     **  **  **  **  **       
    ***        **      ********  **  **  **  **       
   ** **       **            **  **  **  **  **       
  **   **      **     **     **  **  **  **  **    ** 
 **     **     **      *******    ***  ***    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727