UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
rasējums keramiskā skursteņa gala nobeigumam
Autors: dains ()
Datums: 13/07/2010 12:21

Kādam varbūt ir kāds rasējums keramzīta skursteņa metāliskā nobeiguma gala uztaisīšanai? skurstenim divas trubas ar ārējo diamtreu 22cm un vienā galā vent. kanāls. konstr. ar jumtiņu dūmkanāliem. Varbūt kāds zina kura firma var uztaisīt kvalitatīvi????

Re: rasējums keramiskā skursteņa gala nobeigumam
Autors: aaaa ()
Datums: 13/07/2010 13:27

Tu pats to skursteni no maliem cepi vai ka? Jebkuram razhotajam, kas tirgo shos skurstenjus parasti ir gatavi nobeigumi. Nesaprotu ideju. Bet ja par lietu - aizbrauc uz jebkuru Depo, vinjiem aaraa pie ieejas durvim parasti ir izlikti vairaki skurstenji ar visiem nobeigumiem, dazhi pat shkjersgriezuma. Panjem lentu un visu uz vietas izmeeri.

Re: rasējums keramiskā skursteņa gala nobeigumam
Autors: dains ()
Datums: 13/07/2010 16:57

demo nav ar cepurīti, tur nav arī ar diviem dūmkanāliem un ventilāciju vienā galā. depo visp;ar nerulē, iesakiet kautko labāku!!!

Re: rasējums keramiskā skursteņa gala nobeigumam
Autors: aaaa ()
Datums: 13/07/2010 17:32

Par jumtinju nezinu. Cik pie mums skurstenjus ir buuveejushi - visi bez jumtinjiem, tagad kaut kada jauna mode uznakusi. Es ari sakuma gribeju, bet vechi no skurstenis.lv, kas Schiedel tirgo man konkreti neieteica un vispar pec LV ugunsdrosibas noteikumiem tas itka nemaz neesot atljauts. Paldies vinjiem, tiesham vertigs padoms - nekad lidz shim, pilnigi nekad neesmu redzejis skursteni udeni - apaksha ir kondensata izvads, cik vinju esmu taisijis valja - tur ir sauss. Nezinu, laikam pa to caurumu pat liela lietus laika tomer tik maz salist ieksha, ka to var nenjemt vera. Vai nu vinjsh tik atri izzhust, ka nav ieverojams. Pie kam 1 gadu man skurstenis staveja nelietots - un pat nekurinot nekas nekur slapjsh nepaliek. Jebkursh jumtinjsh kaut nedaudz, bet tomer ir shkjerslis dumiem, lidz ar to samazina vilkmi. Un, ja nu kas un skurstenis aizdegas (darva), tad jumtinja esamiba vai neesamiba var izradities ljoti pat svariga.

Re: rasējums keramiskā skursteņa gala nobeigumam
Autors: heating ()
Datums: 15/07/2010 01:46

Es ar neliku nekaadu tur jumtinu skurstenim(Schiedel ar ventilacijas kanaalu)........varbuut tur lielu lomu nespelee vilkme kaa tas ka dumgaazes atsitas pret to jumtinu un atdziest un piliena veidaa veido kondensaatu utt!!

Keramiskais skurstenis
Autors: Inese324 ()
Datums: 29/11/2010 22:10

Gribētu jautāt jūsu padomu kam ir keramiskais skurstenis.Vai lietošanas gaitā nav radusies kāda problēma.Man piemēram savienojuma vietā krāsnij ar skursteni keramikā ir radusies plaisa. Veikalā Norvēģu kamīni pārdevējs teica ka es neesmu vienīgā kam tāda liksta esot notikusi(pie viņiem skursteni neesmu pirkusi)

Re: Keramiskais skurstenis
Autors: E ()
Datums: 29/11/2010 22:51

Kāds savienojums izmantots? Ja cita materiāla (piemēram, metāla) un stingri iemaukts tad protams, ka saplaisās. Materiāliem dažādi izplešanās koeficenti un viens otru salauž.
Es sev pirku speciālu savienojumu, kas izplešoties padodas uz iekšu. Pagaidām problēmu nav.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   **     **  ********  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **    **  **     ** 
 **     **  **         **     **      **    **     ** 
 **     **  ********   *********     **     ********* 
 **     **  **     **  **     **    **      **     ** 
 **     **  **     **  **     **    **      **     ** 
  *******    *******   **     **    **      **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727