UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
wc ūdenstvertne kondensejas
Autors: Ivo666 ()
Datums: 21/07/2010 19:57

Keramikas ūdens tvertne, kura paliek mitra un ūdens pil uz grīdu, kas par firmu šai
ūdens tvertnei nevaru pateikt. Lūdzu palīdziet tikt galā ar šo problēmu!

Re: wc ūdenstvertne kondensejas
Autors: soseds2 ()
Datums: 21/07/2010 21:04

Poda udens tvertne? Saja vasaras laika gaisa mitrums sasniedz diezgan augstu pakapi, lidz ar to ari telpas mitrums, tadel uz poda bacoka virsmas kondensejas udens. Javedina telpas ilgi un dikti...

Re: wc ūdenstvertne kondensejas
Autors: EjTakTu ()
Datums: 21/07/2010 22:13

Vai jālaiž kastē silts ūdens ;)

Re: wc ūdenstvertne kondensejas
Autors: soseds2 ()
Datums: 21/07/2010 22:40

Par to silto udeni, es tadu variantu, ka risinajumu iesaku klientiem, protams, ka joku. :)

Re: wc ūdenstvertne kondensejas
Autors: Ivo666 ()
Datums: 21/07/2010 22:56

Paldies! Es šo variantu par telpas vedinasanu zinaju, bet biju iedomajies ka ir veel savadaks risinajums. Un par silto ūdeni ir labs joks :d

Re: wc ūdenstvertne kondensejas
Autors: khe ()
Datums: 22/07/2010 00:10

Arī vēdināšana nevisai līdz - pa lielu mitrums ārā. Stingri jākurina māja, lai samazinātu gaisa mitrumu telpās:)
Redzēju kādai firmai skalojamā kastē plānu putuplasta oderi(pēc formas), kas nebij hermētiska, bet vienk piestiprināta, lai neuzpeld. Varbū darbs čaklajām rokām?

Re: wc ūdenstvertne kondensejas
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 22/07/2010 08:47

Ir gadījies piedalīties pasākumā "putu polietilēna pielīmēšana vannas ārpusei" (ar 88-to līmi)

Re: wc ūdenstvertne kondensejas
Autors: aaaa ()
Datums: 22/07/2010 09:47

Ne vēdināšnaa, ne kurināšana nepalīdzēs, tagad ārā gaisa mitrums ir tāds, ka rasas punkts ir ap 20 grādiem, tas nozīmē, ka, ja tvertnes virsma atdziest zem 20 grādiem, uz tās kondensēsies mitrums - tu tur vari pieslēgt lidmašīnas turbīnu kā ventilatoru un vienalga bačoks būs slapjš. Gandrīz visu labo un dārgo firmu podiem tvertnes ir izolētas, lai neuzkrātos kondensāts.
Pats pagājušogad aplīmēju vannu ar 2cm puķiku - talkā ņēmu silikonu (kā līmi), PU putas un putoplastu. Grūtākais apaļie stūri - nācās graizelēt puķiku mazos gabaliņos, bet beigās visas sķīrbas ar putām - sanāca ciets monolīts izolācijas slānis. Vannai puķika mētelīti varēja nopirkt gatavu, maksāja 60 Ls, mans paštaisītais man ieskaitot putas un puķiku man izmaksāja zem 5 Ls. Estētiski varbūt nesmuks. bet tā kā vanna ir ieflīzēta - pilnīgi vienalga kāds viņš izskatās. Bet nu efekts ir gandrīz vai neticams - ieliets ūdens neatdziest praktiski vispār. Pusstundu noguļ vannā - ūdens silts un silts.

Re: wc ūdenstvertne kondensejas
Autors: soseds2 ()
Datums: 22/07/2010 22:15

Jagaida, ka laiks ara paliks vesaks un sausaks. :) Tiesam dargakiem podiem ir putuplasta ieliknis, bet tas nesamazina bacoka tilpumu!?

Re: wc ūdenstvertne kondensejas
Autors: aaaa ()
Datums: 22/07/2010 23:10

Cik veikalos esmu pētījis, tā poda bačoka izolācija ir dažus mm bieza, pat krietni jāmeklē, lai to ieraudzītu un atrastu, parasti no iekšpuses, reizēm pat izskatās pēc tādas uzpūstas švammveidīgas krāsas.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **    **  **     **  **    **  **    ** 
 **    **  ***   **  ***   ***  ***   **  ***   ** 
 **        ****  **  **** ****  ****  **  ****  ** 
 **        ** ** **  ** *** **  ** ** **  ** ** ** 
 **        **  ****  **     **  **  ****  **  **** 
 **    **  **   ***  **     **  **   ***  **   *** 
  ******   **    **  **     **  **    **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727