UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: m. ()
Datums: 12/08/2010 20:30

Vispar es redzeeeju to biologisko kanalizaaciju manualjos. 20 m no akaaam. Un man tada ir gana tuvu man tur mazie zemesgabalinji.

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: Rx ()
Datums: 12/08/2010 21:08

Kapēc 20 metri? Taisiet divos virzienos pa 5..10m līdz infiltrācijas kastēm. Varat arī ar līkumiem veidot savienojumu līdz kastei. Neesmu redzējis sauso tualeti bez smakas. Liekot klāt ķīmiju, protams smaka samazinās ļoti! Bet kur tad liesiet dušvirtuves ūdeņus?

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: soseds2 ()
Datums: 13/08/2010 22:15

Es ari par biologisko!
Un infiltracijas caurules zarus tiesam var izveidot , ka sirds velas.
M, jusu minetas sistemas; grodu ieraksana nohermetizesana uc darbi varetu sasniegt pat treso dalu no biologijas vertibas!

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: khe ()
Datums: 13/08/2010 23:46

Labai bioloģijai nu nav nekāda atejas, vai aneirobā smaka. Un to mierīgi var laist grāvīšos, vai laistīt ar to savu glauno mauriņu, pēc tam neberot virsū ne slāpekļa, ne fosfora mēslojumus, un mauriņš augs griezdamies.

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: spk ()
Datums: 14/08/2010 10:20

Par to mauriņu varētu būt taisnība, man pavasarī bija caurule uz grāvi aizsista ciet, tāpēc kādu mēnesi ar sūkni laidu to ūdeni citā grāvī. Nesmirdēja ne kapeiku, a zāle tajā grāvī saauga kā nekur citur :)

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: jtdesign ()
Datums: 14/08/2010 11:03

Cik saprotu no aprakstītā, tad konkrētajā situācijā ir tikai VIENS variants - hermētiska izsmeļamā bedre ar regulāru izvešanu. Ķekavā laikam tas, ka dzer pašu un citu sačurāto ir pavisam reāla un aktuāla lieta jau vairāku gadu garumā (kopš nekontrolētās sabūvēšanās).

* jebkādi stāsti par 20 m utml. ir tikai "mazākā ļaunuma" izvēle

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: Rx ()
Datums: 14/08/2010 11:55

Ja jau kaimiņi tik tuvu un liekas ka bioloģiskā kanalizācija neder, par ko šaubos, atliek jautājums: Kā tad kanalizējas un saņem dzeramo ūdeni kaimiņi....

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: khe ()
Datums: 14/08/2010 23:56

Bioloģijas bunduli(hermētisku) var likt 2m no kaimiņa sētas un 3m no mājas. Un nedomāju , ka izlietne ir tā ,kas labi filtrēsies zemē(pamazgā tauciņus un kafijas biezumus-tie abi kopā taisa varenu ķiti).

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: Rx ()
Datums: 15/08/2010 09:50

Tieši tā: mums laukos arī senāk bija izlietne pa tiešo: 250 litru muca , saurbta ar neskaitāmiem caurumiem, ierakta zemē. Ik pēc 2-3 gadiem bija pilna...viss iekša melns un ciet ....zeme piesātināta ar melnām, smirdīgām gļotām. Atlika visu rakt ārā, mainīt smiltis apkārt...

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **         **    **  ********   **     ** 
 **        **    **   ***   **  **     **   **   **  
 **        **    **   ****  **  **     **    ** **   
 ******    **    **   ** ** **  **     **     ***    
 **        *********  **  ****  **     **    ** **   
 **              **   **   ***  **     **   **   **  
 ********        **   **    **  ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727