UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Kanalizacijas novietojums
Autors: m. ()
Datums: 09/08/2010 11:19

Ka labaak novietot kanalizaciju, ieeja majaa ir uzreiz kreisajaa pusee bildee aiz stura, lai nevoncii ta bedre. Itkaa ja ieliek ventilaaciju no poda uz jumtu tad aiziet pa to trubu vedinaanaas.

Bilde [img191.imageshack.us]

K - kanalizacijas izsmeljama bedre - G - dusha izlietne iet gruntii

Un cik dzilji pamatos likt tas trubas man sanaak 30 cm zem zemes, papildus varu nosilitinaat pamatos un kaa?

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: aaaa ()
Datums: 09/08/2010 12:21

Man gan par sito pseido-ekologiju ir cits viedoklis. Kas augsnei/gruntsudenim/akai ilgtermina un pat istermina ir kaitigaks? - kakas vai velaspulveris/fairy/sampuns? Man liekas karteja smadzenju sklaloshana, ka kakas ir pasaules lielaka inde un zeme nav laizama, bet filtru kimikalijas, mazgashanas lidzekli utt tads udentinjsh vien ir.

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: m. ()
Datums: 09/08/2010 12:40

650 m2.

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: m. ()
Datums: 09/08/2010 17:16

PS Uz augshu lidz nakoshajam zemesgabalam 4,5 metri, pa kreisi no majas stura 5 metri lidz kkadam grants celjam paraleelam.

Galvenokart uztrauc vai nevonciis ta bedre.

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: soseds2 ()
Datums: 09/08/2010 20:56

Par biologisko nebija doma, atmaksajas jau paris gados un nevonci, ja pareizi ekspluate.
Ja po ekologija tad var taisit, ka ir izdomats, izsmelamo grodu talak no ieejas, ventilaciju no akas caur maju un uz jumta. 30cm kanalizacijas dzilums bus ok, ja ne seklak.

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: m. ()
Datums: 10/08/2010 11:33

Man tur mazie zemesgabali un nav kur udeni novadiit isti, pec dokiem tur apmeram 20 metru atalumaa no kaiminju udensieguves vietaaam jainfiltreee bet man tas nesanaaak isti.

Un plano pec 5 gadiem pievilkt centralo kanalizaaciju (ES regula ka jaapgada ar udeni un kanalizaciju blivakas apdzivojamas vietas)

---

Un talak no ieejas es varu tikai likt aiz stuuura kaa otro grodu. Ja tur nekas nevonciii tad es neuztraucos. :)

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: soseds2 ()
Datums: 10/08/2010 22:23

Vispar ja groda virsdalu un vaku nohermetize un saliek ka vajag, tad nevoncis, pie nosacijuma, ka pareizi iztaisita ventilacija.
Tas ka pec gadiem 5 ievilks pilsetas kanalizaciju, nav arguments, lai sucinatu zeme ...
Cik atceros 15-20m ir minimalais no kanalizacijas infiltracijas vietas lidz zemes gabala vai kaimina robezai.

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: heating ()
Datums: 12/08/2010 12:11

to m......vari ludzu iemest kaadu info par to (ES regulu ka jaapgada ar udeni un kanalizaciju blivakas apdzivojamas vietas) ??!!


Paldies!

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: aaaa ()
Datums: 12/08/2010 12:59

Ko tev liidzees regula, doma kaut kur vel ES ir tik blivi apdzivota vieta ka Marupe, piemeram, kur visi pashi dzer gruntsudeni un churaa gruntsuudeni?
Regula ir, bet musu birokratija un naudas truukums visu padara neiespejamu.

Re: Kanalizacijas novietojums
Autors: Rx ()
Datums: 12/08/2010 20:07

Padomājiet par bioloģisko attīrīšanu-kanalizāciju.Ir divu veidu: ar gaisa kompresoru un bez. Bez kompresora variantā ik pa 2 nedēļām pieber- pielej bioaktivatoru-baktērijas. Lai samazinātu infiltrācijas cauruļu garumu, lieciet infiltrācijas tuneli, cik garu varat atļauties (http://www.2bb.lv/?l=1&c=855&pg=4&p=92199). Tā rezultātā biezumu rašanās ir ļoti lēna un infiltrētais ūdens ir bioloģiski sadalīts. (Paziņam tika mērīts sastāvs, kas aiziet infiltrācijā. Un šis ūdens bija tāds, ka to pat varētu grāvī laist, nepiesārņojot dabu (tā tika secinājusi komisija...).

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  **     **   ******     ******  
 **     **  ***   **  **     **  **    **   **    ** 
 **     **  ****  **  **     **  **         **       
 ********   ** ** **  **     **  **   ****  **       
 **         **  ****  **     **  **    **   **       
 **         **   ***  **     **  **    **   **    ** 
 **         **    **   *******    ******     ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727