UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 4
Re: Apkures sistēmas tāmēšana
Autors: cvb ()
Datums: 12/08/2010 09:35

viena lieta ir samaksat un kas cits ko tu par to samaksato iegadatos vel ... protams esmu par teoriju,ka katram jadara savs darbs,bet nu ... es ari piemeram savus automobilus pacmit gadu laika kops ripinu,nekad neesmu automazgatava iedzinis,jo pasam redz patik nomazgat,ir vietas kur to darit,instrumenti un gandarijums par padarito ... neviens jau neparmet,ka nem meistarus,bet iet dikusija cik kas ko izmaksa

Re: Apkures sistēmas tāmēšana
Autors: heating ()
Datums: 12/08/2010 12:03

Es jau tikai padaliijos savaa pieredzees ar to tamessanu firmaas!!Man bija no sakuma 4 firmas kas bija gatavas uztaisit projektu un taames, protams paaris privaatie ar!Bet izklastot savas velmes un idejas neviena taa arii jedziigi neko nevareeja piedavaat!!Protams pielauju domu kas nebiju pareizaas firmaas un nesatikos ar pareizajiem cilveekiem....... bet beigaas ar rezulattu esmu apmierinaats!;)

Bet par to auto mazgassanu..........man siltaja laika posmaa ari patiik passam auto nomazgaat bet kad aukstuma perioda sslutenes jau ir noliktas nost un ara udens apgaades sisteema ieziemota kautka negribas kepaaties ar to mazgassanu!!

Re: Apkures sistēmas tāmēšana
Autors: specs ()
Datums: 16/08/2010 23:26

Sabiju veikalā SB, Maskavas ielā, kur tāmētājs veicot aptuvenus aprēķinus 200kvm mājai sarēķināja 2500LVL, no kuriem 500LVL ir darbs, bet atlikušajos 2000LVL ietilpst apkures sistēma (radiatori+caurules+sūknis+uc) + cietā kurināmā katls (30Kw). Izskatās, ka cenas ir nedaudz mainījušās...

Re: Apkures sistēmas tāmēšana
Autors: heating ()
Datums: 16/08/2010 23:57

jaa jaa...........man ar no turienes bija taame un no turienes es neemu gandriz visus materialus ar 20% un vairaak atlaidi!!Bet man nepatiik taa vaards aptuvenie aprekkini!!!Man ar bija aptuvenei aprekkini bet beigaas nemaz tuvu tam nebija............jarekinaas ar lielaaku summu vienalga!!
Es pa darbu pagajusso vasaru samaksaaju 200ls par 6iem radiatoriem un pievadiem un 200 Ls par katleni!!
specs........ja tev ir taa taame elektriniskas veida vari atsutiit uz - mehis at tvne.lv
Baigi gribaas iecceko ko vini ir sarekinajussi!!

Re: Apkures sistēmas tāmēšana
Autors: L&S ()
Datums: 17/08/2010 10:12

ar to SB ta štele ir sekojoša,(rakstu no personigas pieredzes),ja materiali ir labā cenā,bet tomer Intersols Bauskas ielā iedeva labakas cenas balstoties uz SB cenam,daudz ne latiņš otrsbet kopsumā sanaca kadi 200-vai 300 ls.sikums bet patikami.nu bet tagat pats galvenais

KAD BIJA JATBILD PAR GARANTIJU (SB PIRKU SANTEHNIKU) TAD TIK SAKAS ,AVARBUT TU PATS SALAUZI?VAI TU GADIJUMA NESI PAR SMAGU,UN TA TIK TALAK,paldies dievam ka esmu tads uzstajigs un nemertajas tie latiņi lai ik paris menešus pirktu jaunas mantas,ta ka kamer iet labi,nu bet tiko kadas šaizes ta neiesaku šo kantori,jo ta atieksme ir drumi šefiska ,
lai pardotu gandriz uz vedera lida,ka noskaitiju piķi taatieksme mainijas preteji,es vel šodien noželoju to momentu ka tajā bridī nepaņemu naudu atpakaļ,nu bija tada mirkļa doma,
taka no manas pieredzes ,labak uz Intersolu,nav bijušas nekadas problemas

Re: Apkures sistēmas tāmēšana
Autors: cvb ()
Datums: 17/08/2010 14:22

To heating ... attieciba uz tamem ir diva veida cilveki kas vinas pieprasa - klienti un pacienti ... vienai kategorijai ir verts veidot labu ciparu un otrai tas ir jaliek da pajaat cik liels, jo vienalga vins kerks un skraidis ar to tami apkart ... principa nosakas vini pec purna un pec paris min sarunas ... bet palielam jebkurs uznemums sodien tami veido ar rezervi,jo zin,ka vinus jebkura gadijuma rupji sakot notesiis uz leju par saviem 10% ... un lenam laiki,kad stradaja ar 5% uzcenojumu materialiem un 200 latiem menesi darba alga jau sak finishet ... attieciba uz materialu pardevejiem,tad rupji sakot kretini vini ir kvadrata da jebkura kantori un vinus ir jaterorize ... bet nu tas ta ...

Re: Apkures sistēmas tāmēšana
Autors: cvb ()
Datums: 17/08/2010 14:25

:) kaut gan esot saistiba ar ieksejo komunikaciju buvi,tad ari tik pat kretiniski mes izturamies pret materialu pardevejiem ... sanem piedavajumu no viena,caur fax vinu pilniba neapstradajot suta otram un ta uz rinki en reizes ,lidz kamer noved lidz asaram abus un pasuta materialu no viena ... atlaides reizem ir fantastiskas un noved mus vel lidz lielakam naidam,kada velna pec ir tads navars jaliek

Re: Apkures sistēmas tāmēšana
Autors: heating ()
Datums: 17/08/2010 16:07

Nu manaa gadijumaa........ manu seju redzeeja tikai divas firmas pareejas saneema visu nepieciessamo info pa mailu!!
Jaa. uzcenojumi ir baigie!!Pat salidzinaaju visas taas taames kopa ar tiem passiem materialiem cena loti pat atskiraas!!tapeec pats visu mekleeju un braukaaju pakal.............tas pat iznaca letaak!!!;)))
Ta uz visiem materialiem ir divaini uzcenojumi!!!Es protams nepeerku tos Latgalitee vai kur........... bet pat starp lielajiem veikaliem cenas atskiras diezgan!!

Re: Apkures sistēmas tāmēšana
Autors: specs ()
Datums: 17/08/2010 22:29

Paldies par ieteikumu, aizstaigāšu arī līdz Intersols.

Re: Apkures sistēmas tāmēšana
Autors: heating ()
Datums: 17/08/2010 23:49

Stanistal arii ir ko ieccekot!!

Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **   ******    *******    *******  
  **   **   ***   ***  **    **  **     **  **     ** 
   ** **    **** ****  **        **         **        
    ***     ** *** **  **        ********   ********  
   ** **    **     **  **        **     **  **     ** 
  **   **   **     **  **    **  **     **  **     ** 
 **     **  **     **   ******    *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727