UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
gaisa apkure mansardam
Autors: duumenis ()
Datums: 10/09/2010 09:30

Sveiki!
Domājot ap un par mansarda izbūvi lauku mājai, nonācu pie apkures, ir tākā doma taisīt gaisa apkures sistēmu no pirmā stāva kamīna. Mansardā būs tikai divas istabas un "priekštelpa" kur kāpnes. Sistēma jau diezgan vienkārša un lēta, jo kamīns tik un tā ir paredzēts tad nu lūk kādēļ to neizmantot lietderīgi. Caurules, restītes, tas viss samērā lēts, vienīg ventilators 150 Ls, bet tas jau ar nav daudz. Varbūt kāds ko tādu ir izbūvējis, kā ar efektivitāti!?

Re: gaisa apkure mansardam
Autors: ziviss ()
Datums: 25/10/2010 08:08

arī man līdzīgs jautājums> Tikai doma ir māju apkurināt ar Bullerjan krāsni. Vai tā jāliek pagrabā, lai siltais gaiss pa caurulēm apsildītu gan pirmo, gan otro stāvu? Apsildāmā platība - 110 kv m.

Re: gaisa apkure mansardam
Autors: kaamis ()
Datums: 25/10/2010 09:58

cik esmu novērojis pēc laika pa cauruēm no kurām izplūst siltais gais nokvēp siena un izskatās ļoti neglīti.

Re: gaisa apkure mansardam
Autors: ziviss ()
Datums: 25/10/2010 10:19

Varbūt var kādu filtru uzstādīt? ne jau kādu extra moderno, bet ko pavisam vienkāršu.?
Vai kāds varētu dalīties pieredzē, kadas vispār ir Bullerjan tipa krāsnis? Vai tiešām tik ilgdegošas, kā reklamē? līdz šim internetā atrastā informācija, izskatās, ka tiek Coppy - Paste no viena sākotnējā raksta, pat SS.LV sludinājumā (pārdod šīs krāsnis) izgriezts un ielikts gabals no tā paša raksta.
Apkures ierīkošana būtu ļoti lēta un vienkārša, ..

Re: gaisa apkure mansardam
Autors: duumenis ()
Datums: 25/10/2010 10:32

kaamis.. nevaru piekrist Tev, tur noteikt brāķis izbūvējot, jo cik esmu novērojis paziņai kas jau vairākus gadus ekspluatē tādu sistēmu, nekāda nokvēpšana nav novērojama.
...vispār atbildot pašam uz savu jautājumu, šo to esmu noskaidrojis, tad sistēmai nav ne vainas nelielu kvadratūru apsildīšanai, galvenais nežēlot naudu uz kamīnkurtuvi, no tās daudz kas atkarīgs gan siltums, gan galvenokārt malkas patēriņs.. vienīgais kas mazliet kaitina ir troksnis kad darbojas ventilators, bet nu tur caurules gudrāk jāsaliek, lai gaisa plūsma būtu laminārāka

Re: gaisa apkure mansardam
Autors: kaamis ()
Datums: 25/10/2010 11:14

Man pašam sāda sistēma nav esmu 2 vietās novērojis to vienkārši.

Re: gaisa apkure mansardam
Autors: Valdis Liepa ()
Datums: 25/10/2010 11:19

Siltais gaiss pats plūst labi augšup, svarīgakais sadalīt plūsmu vajadzīģā daudzumā katrai telpai.

Re: gaisa apkure mansardam
Autors: duumenis ()
Datums: 25/10/2010 11:38

plūst ta plūst bet ar ventilatoru, pavisam cita efektivitāte, un plūsmu sadalīt visvienkāršāk ar skrūvējamo difuzoru!

Re: gaisa apkure mansardam
Autors: shimkus ()
Datums: 27/10/2010 09:04

Cik esmu novērojis šāds sistēmas tad mansarda stāvs vienmēr ir stipri siltākas par pirmo stāvu.

Re: gaisa apkure mansardam
Autors: JanisJanis ()
Datums: 27/10/2010 16:13

Gaisa apkure nav labākais risinājums privātmājai mūsu platuma grādos. Lai gan ASV gaisa apkure ir ļoti izplatīta. Tur tagad reklamē siltās grīdas un radiatorus, kā inovāciju.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   ********   **     **  **     ** 
    **     **     **  **     **  **     **   **   **  
    **     **     **  **     **  **     **    ** **   
    **      ********  **     **  **     **     ***    
    **            **  **     **  **     **    ** **   
    **     **     **  **     **  **     **   **   **  
    **      *******   ********    *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727