UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Grāmata "Krāsns un plīts" meklēju
Autors: Viktors M ()
Datums: 12/10/2010 09:19


Re: Grāmata "Krāsns un plīts" meklēju
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 12/10/2010 09:51

Štrunts, salīdzinot ar šo:
[www.failiem.lv]

Re: Grāmata "Krāsns un plīts" meklēju
Autors: aaaa ()
Datums: 12/10/2010 10:05

Vienstāv, vai esi mēģinājis viņu vienkārši pārtaisīt par pdf? pdf parasti failus saspiež, īpaši bildes, failu izmērs drastiski samazinās. Nolādē pdfcreator (oupen sōrse frīvāre) un vienkārši izdrukā uz pdf.

Re: Grāmata "Krāsns un plīts" meklēju
Autors: Viktors M ()
Datums: 12/10/2010 10:32

Vienstāvs Wrote:
-------------------------------------------------------
> Štrunts, salīdzinot ar šo:
>


Tev tā grāmata ir? Varbūt var sarunāt paņemt palasīt?

Re: Grāmata "Krāsns un plīts" meklēju
Autors: Didzisp ()
Datums: 12/10/2010 11:45

Godgi sakot pilnīgi jāpiekrīt Vienstāvs, Šterna grāmatas nav tā īstā vietakur smelties informāciju.Nu nevar viens cilvēks būt speciālists visās celtniecības nozarēs. Krievu internetā var atrast ļoti daudz labas informācijas par malkas apkuri. Protams,jātmet tās krsnis ar kurām Ivanuskša līgavu brauca lūkoties, bet citādi jau malka visur deg vienādāk :).

Re: Grāmata "Krāsns un plīts" meklēju
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 12/10/2010 11:59

Izejas bildes ir 139 gif faili ar kopējo apjomu 100 MB. Apvienoju iekš viena zip-a, bet tāds klucis uz failiem.lv augšup neiet. Drukāt nozīmētu 139 pdf-us.
Esmu lasījis par efektīvu ex-militāro formātu djvu, bet tādu es nezinu, ar ko var spiest (un kādu tas prasa izejas paleti - gifam ir indeksēta, resp, dažas krāsas) un arī djvu atspiešana prasa īpašu klientu.

Re: Grāmata "Krāsns un plīts" meklēju
Autors: aaaa ()
Datums: 12/10/2010 12:09

Pa manu specialitāti esmu savilcis padaudz grāmatu un visas, kas nāk no krievu saitiem ir djvu formātā - rīderi var dabūt netā, nav problēmu.
Starp citu - labs variants ir samest gifus Word dokumentā. Words dokumentos bildes spiež, un spiež ļoti vērā ņemami. Pamēģini.

Re: Grāmata "Krāsns un plīts" meklēju
Autors: m. ()
Datums: 12/10/2010 12:36

Vienas augšupielādes maksimālais izmērs ir 2000MB.
Senak tur bija 60 megas.
Davai rukaaa.

Re: Grāmata "Krāsns un plīts" meklēju
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 12/10/2010 12:57

Gifs jau ir spiests pēc definīcijas, liekot vēl kādā pakā, tas tikai uztaisa ārēju čaulu, bet vairāk nesaspiež. Zinot Wordu, grūti iedomāties, ka viņš varētu apjomu mazināt - pamēģiniet vienkāršu tekstu noseivot Wordā kā HTML un paskatieties faila saturu!
Es droši vien varētu uploadot pa vienam failam, bet to jums nebūs viegli seivot 139 x. Mēģināšu uploadot 3 daļās pa 30+ MB katru, ja izdosies, ziņošu.

Re: Grāmata "Krāsns un plīts" meklēju
Autors: Viktors M ()
Datums: 12/10/2010 13:01

Ja tiek izmantots gmail, tad var tur uzkačāt un pēcāk padalīties

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.