UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Lūdzu palīdzību par apkures cauruļvadu diametru
Autors: pepija ()
Datums: 13/10/2010 13:45

Labdien!
Man ir sāpīgs jautājums. Mājas vecākā ar apsaimniekotāju liek nomainīt apkures sistēmas caurules manā dzīvoklī.
Lieta tāda, ka pirms 3 gadiem man dzīvoklī santehniķis nomainīja radiatorus. Tika uzliktas arī jaunas caurules, bet to diametrs ir mazāks nekā vecajamām. Dzīvoju 5-stāvu mājas 1.stāvā. Mainīju, jo līdz tam salu. Liela istaba un mazs radiators, un tas pats knapi siltumu dvesa. Uzliku lielāku.
Pēc nomaiņas, sākoties apkures sezonai, radiatorā nepienāca siltums. Visi salām. Sakarā ar to, ka siltums sāk pienākt no manis uz augšu, tad mājas vecākā teica, ka vaina esot manu cauruļu diametrā. Nepiekritu. Viņi laikam atgaisoja, varbūt vēl kaut ko izdarīja, nezinu, un man istabā bija silts, radiators karsts, bet virtuvē, kur siltums nāk atpakaļ, radiators vēss. 4. un 5.stāva iemītnieki sūdzējās, ka viņiem esot auksti.
Nākošajā gadā pēc apkures sezonas sākšanās atkal visa epopeja sākās no jauna. Un šogad atkal tas pats. Radiatori auksti. Mājas vecākā saka, ka vaina manās caurulēs un tās jānomaina pret resnākām.
Vai tik tiešām cauruļu diametrs ietekmē to, ka uzsākoties apkures sezonai atkal auksts? Pagrabā skatīties sistēmu neesmu bijusi. Nezinu, kas un kā tur izskatās. Otrs stāvvads otrā pusē dzīvoklim silda labi, bet tur arī netika nekas mainīts, jo istaba mazāka un 2 radiatori.
Vai man jāpiekrīt un jāmaina caurules pret resnākām?

Re: Lūdzu palīdzību par apkures cauruļvadu diametru
Autors: JanisJanisJanis ()
Datums: 13/10/2010 14:07

Nofotografējiet to mezglu un atsūtiet vai ielieciet kaut kur internetā!

Jānis

Re: Lūdzu palīdzību par apkures cauruļvadu diametru
Datums: 14/10/2010 15:18

noteikti ka piegriezti krāni atpakaļgaitai pie radiatora .

vienmēr: JusuSantehnikis.lv
meistars - Gunvaldis.

Re: Lūdzu palīdzību par apkures cauruļvadu diametru
Autors: soseds2 ()
Datums: 22/10/2010 12:03

Ja viencaurulu sistema, tad regulatorus nelikt bet ventilus.Pie parbuves caurulu diametrus atstaj tadus, ka sakotneji sistema bija. Parasti lieto melno metinamo cauruli vai kaparu. Tipa henco sados gadijumos gan diametru, gan vizuala zina nederes. Pie parbuves izveido apvadus.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **    **  **     **  **     ** 
 ***   **  **     **  **   **   ***   ***  ***   *** 
 ****  **  **     **  **  **    **** ****  **** **** 
 ** ** **  **     **  *****     ** *** **  ** *** ** 
 **  ****   **   **   **  **    **     **  **     ** 
 **   ***    ** **    **   **   **     **  **     ** 
 **    **     ***     **    **  **     **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727