UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Izplešanās trauka uzstādīšana
Autors: Ronalds_ ()
Datums: 14/10/2010 14:10

Nav skaidrs kā pareizi uzstādīt izplešanās trauku karstajam ūdenim. Konkrēti 24l bunduli. Horizontāli? Ar pieslēgumu augšā vai apakšā? Vai tam vispār ir nozīme? Vai var likt kā ir ērtāk pieslēgt?

Re: Izplešanās trauka uzstādīšana
Datums: 14/10/2010 15:09

noteikti jāliek aukstā ūdens pieslēguma daļā un parasti ir izvads uz leju bet tā kā tu neko vairāk nenorādīji tad noteikti ka vajadzētu uz paša trauka būt bultai kas vēsta par tā uzstādīšanas virsotni

vienmēr: JusuSantehnikis.lv
meistars - Gunvaldis.

Re: Izplešanās trauka uzstādīšana
Autors: soseds2 ()
Datums: 22/10/2010 12:05

Tas ta taka boilerim bus?

Re: Izplešanās trauka uzstādīšana
Autors: Ronalds_ ()
Datums: 25/10/2010 12:02

Jā - izpelšanās trauks ir priekš siltā ūdens boilera. Uzliku ar izvadu uz leju. Strādā normāli - sistēma ir uzsildīta, siltais ūdens ir, bet drošības vārsts vismaz pagaidām nav nostrādājis.

Re: Izplešanās trauka uzstādīšana
Autors: ibm ()
Datums: 28/10/2010 11:01

Nu bet pareizi jau būs, - drošības vārstam normālā režīmā NAV jānostrādā. Esmu jau raxtījis iepriekš, man ir poļu elektromet vertikālais 200l kombinētais boileris, uz grīdas liekams. Tur arī instrukcijā bija teikts, ka, ja drošības vārsts pil pie karsta boilera, tas esot normāli (!!!!). Man tas nelikās pieņemami, tāpēc papildināju slēgumu ar izplešanās trauku, attiecīgi noregulējot pretspiedienu. Viss OK, spiediens praktiski nemainās, arī drošības vārsts, protams, nekad nav strādājis. Man šitā manta 4 gadus jau darbojas.
Starp citu, pašam boilerim karstā ūdens izvads nav pašā augšā, rezultātā, ja pareizi uzpildi, tad augšā veidojas gaisa spilvens, kurš it kā imitē izplešanās trauku un pēc idejas nemaz papildus burkas karināt klāt nevajadzētu, bet man tomēr gribējās maksimālu drošību.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **   ******   ********   **        
 **     **  ***   ***  **    **  **     **  **    **  
 **     **  **** ****  **        **     **  **    **  
 ********   ** *** **  **        **     **  **    **  
 **     **  **     **  **        **     **  ********* 
 **     **  **     **  **    **  **     **        **  
 ********   **     **   ******   ********         **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727