UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: biokanalizācijas kompresors ziemā ārā?
Autors: LaurisV ()
Datums: 18/10/2010 21:21

Vot par šito īsti skaidrības nav, jo:
*Kompresors ziemā sevī iekšā sūc aukstu gaisu, lai kur arī viņš pats atrastos, tātad gumijas membrānas ir aukstas ar tendenci plaisāt, jo nemitīgi kustas.
*Pats viņš ir silts arī aukstākajā ziemā, ja vien stāv kaut cik noslēgtā telpā.
Jautājums varētu būt par to, cik lielā tilpumā viņam jāatrodas, lai apkārtējo gaisu, kurš nemitīgi tiek apmainīts, uzsildītu līdz membrānām nekaitīgai t?
Protams, labākais variants ir, ja viņš atrodas kaut nedaudz apkurināmā telpā, bet man garāžas nav, un liekot to katlu telpā, viņu var dzirdēt pa visu māju.
P.S. Par to, vai tā tagad būs katru ziemu, diezin vai kāds var pateikt. Kā saka, vislabākā profesija ir būt meteorologam- drīksti kļūdīties 50% gadījumu, bet no darba par to neviens neatlaiž.

Re: biokanalizācijas kompresors ziemā ārā?
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 18/10/2010 21:28

Atkal - earth heat exchanger? Pie tam ar pārslēdzēju zima/ļeto, kas arī vasarā pumpē cauri trubām, bet laiž to gaisā, jo diez vai būtu labi dzesēt...

Re: biokanalizācijas kompresors ziemā ārā?
Autors: dadzis2 ()
Datums: 19/10/2010 13:09

man pagājušo ziemu bij cits pasākums ar gaisa pūtēju bio-kanalizācijai ...
tā truba pa kuru nāk ārā gaiss no pašas kanalizācijas, proti, lai neburbuļotu podā ūdens, tas tiek izvadīts turpat ārā.
nu lūk un >-20 grādos 1x dienā es šamo tīriju, torbiš, siltais-mitrais labumu-gaiss nākārā, atdziest jau pa trubu nākot un sāk salt ciet. radās doma, varbūt kautkā nosiltināt vai kā citādi novērst to salšanu ciet.
varbūt neko nevajag darīt, proti, ja jau visu laiku darbojas, siltums no labumiem nāk ārā, varbūt nemaz i neaizsals līdz galam?

Re: biokanalizācijas kompresors ziemā ārā?
Autors: khe ()
Datums: 20/10/2010 10:07

Tas, dadzis2, ir stāsts par tiem trakajiem retrofastiem, kur 180w gaisa pūtējs močī bez pārtraukuma. Un troksnis ari ir pamatīgs. Secoh ir pavisam kas cits-membrānu kompresors, ko pat blakus stāvot reizēm nedzird. Bet trubas nosiltināšana notekti līdzētu.

Re: biokanalizācijas kompresors ziemā ārā?
Autors: dadzis2 ()
Datums: 27/10/2010 09:19

nosvils man 180w retrofāsta pūtējs, nopirkšu kluso feino Secoh ;)
tfu, tfu, tfu ... lai jau man tas pūtējs vēl papūš

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   ********    *******    ******         ** 
 **    **  **     **  **     **  **    **        ** 
 **        **     **  **     **  **              ** 
 **        **     **   ********  **              ** 
 **        **     **         **  **        **    ** 
 **    **  **     **  **     **  **    **  **    ** 
  ******   ********    *******    ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727