UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 4
Re: Kur iegādāt rozetes un slēdžus?
Autors: umka ()
Datums: 22/09/2011 16:02

Nosūtīšu piedāvājumu visiem kam interesē! Sūtiet pieprasījumu man: normunds(eta)emt.lv!
Būs lētāk kā jebkurā lielveikalā!

Re: Kur iegādāt rozetes un slēdžus?
Autors: maartinsh_k ()
Datums: 24/10/2011 14:44

Nevajag kādam 7 LEXEL rozetes? :)
Depo ir laba cena iepakojumam pa 10, bet man vajag tikai 3 (varētu arī 4 paņemt), kas pērkot atsevišķi pēc cenas sanāk tuvu tam, kas par iepakojumu. Ja pareizi atceros cenas, tad Ls 11,5 par iepakojumu un 2,86 par 1.
Varētu "samesties" ar kādu kuram vajag 6 vai 7 ;)
maartinsh_k@#$%&inbox.lv

Re: Kur iegādāt rozetes un slēdžus?
Autors: J ()
Datums: 09/01/2014 22:11

Kas aktuāls 2014. gadā rozešu lauciņā? Ko varētu ieteikt?
Cik biju lielākajos būvmateriālu centros tad izvēle praktiski nekāda, ja grib piemēram brūnu vai koka rakstā, tad kaut kas ir tikai leišu Liregus, pārējiem pilnīgi nekā.

Re: Kur iegādāt rozetes un slēdžus?
Autors: Aigaritto ()
Datums: 11/01/2014 05:06

Man ari bija shi problema...paliela izvele ir Cenu kluba, bet tomer sev majas saliku firmas ABB Basic 55 sledzus...vienkarshi un smuki un neko nemaksa...iesaku paskatitities ir gaismas plaza ir tada iestade uz mukusalas ielaz...ja nem majai un apnoms normals vajag prasit atlaides un vini labprat ari tas dod

Re: Kur iegādāt rozetes un slēdžus?
Autors: jurissss ()
Datums: 11/01/2014 08:11

Es gan treknajos gados, gan tagad izvēlos tikai Jung rozetes. Viņas ir kvlitatīvas un prieks ar tādām strādāt.

Re: Kur iegādāt rozetes un slēdžus?
Autors: Anton12 ()
Datums: 23/04/2014 11:07

Labdien,rozetes un slēdžus jus varat nopirkt internet veikala volt.lv tur ir diezgan liela izvele.
[volt.lv]

Re: Kur iegādāt rozetes un slēdžus?
Autors: Alfadelta ()
Datums: 24/09/2014 19:01

Kaut ir nenormāli žēl naudas, bet ar asarām acīs pasūtīšu mājai tikai Jung ligzdas un slēdžus... Otrā vietā pēc kvalitātes ir Siemens un schneider bet līdz Jungam tiem kā līdz kosmosam... Ja gribas ielikt uz aizmirst tad kāds no šiem minētajiem, ja gribās lai kāda ligzda ar laiku karājās vados, vai skriet mainīt salūzušos slēdžus tad var paekperimentēt... man negribas...

Re: Kur iegādāt rozetes un slēdžus?
Autors: binary ()
Datums: 24/09/2014 19:20

Diez cik gadiem ir jāpaiet un ko pa šiem gadiem ir jādara, lai normāli uzstādīta ligzda sāktu karāties vados? :D

Re: Kur iegādāt rozetes un slēdžus?
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 25/09/2014 09:01

J, cik lielveikalus esi apstaigājis? ja termiņi nespiež, paskaties internetā, kautvai tajā pašā ebay, neesmu gan neko tādu meklējis tur, bet var darīt tā, ka iekšiņas ņem LV, bet rāmīšus pasūti no ārvalstīm.

Jung ir ok, bet nepiekritīšu par lēto galu. Pats sev uzliku lexel. toreiz 2003 gadā pa 50 LVL sapirku šīs mantas visam dzīvoklim. Pagaidām nav vēl nekas no tā atšāvis pekas. Nobeigti tikai 2 dimmeri, kas bija no gewiss.

Atceramies, ka mantu ilgmūžība ir atkarīga ne tikai no to kvalitātes, bet arī no pareizas montāžas un ekspluatācijas.

konkrēti jungam man nepatīk dimmeri, ja vairākas(5x) reizes uzliec un noņem dekoratīvo taustiņu, tad tas dimmers tā incanti sāk spiesties, iespējams ka vienkārši nepaveicās vai arī trūka prasmes, ar citu dimmeri nebija nekādas problēmas.
Jungs prasa augstu precizitāti, savādāk starp rāmīti un dekoratīvo vidiņu būs nevienādas spraugas, kas bojā visu skatu.

Re: Kur iegādāt rozetes un slēdžus?
Autors: nu tā ()
Datums: 25/09/2014 09:50

Neesmu veikala pārstāvis, bet volt.lv ir labas cenas, konkrēti Schnaider ir krietni lētāks nekā lielveikalos, un var pasūtīt vairāk veidu nekā ir izlikts internetveikalā. Tikko salikām visā mājā Schnaider rozetes un slēdžus.

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  ********    ******    ******  
 ***   **  ***   **  **     **  **    **  **    ** 
 ****  **  ****  **  **     **  **        **       
 ** ** **  ** ** **  ********   **        **       
 **  ****  **  ****  **         **        **       
 **   ***  **   ***  **         **    **  **    ** 
 **    **  **    **  **          ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727