UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Radiators un boileris.
Autors: ivcis ()
Datums: 15/11/2010 09:18

Iegādāts 150l boileris dušai. Vai iespējams pieslēgt arī radiātoru elektriskajam boilerim, lai apsildītu 5 m2 telpu.

Re: Radiators un boileris.
Autors: Alvisss ()
Datums: 15/11/2010 11:13

Teorētiski var, tikai apsildīt telpu ar boileri bus dargs prieks. Tad jau labak kādu siltā gaisa pūtēju nopērc un īsi pirms dušošanās uzsildi telpu.

Re: Radiators un boileris.
Autors: roki ()
Datums: 15/11/2010 15:21

Tam jau nav nekādas jēgas. Noliec kaktā eļļas elektrisko radiatoru no depo un miers. Maziņu. Bet pirms iešanas dušā ieslēdz 2 kW siltā gaisa pūtēju un uzsildi kārtīgi.

Re: Radiators un boileris.
Autors: ivcis ()
Datums: 15/11/2010 22:04

Paldies par ieteikumiem. Varbūt konkrēti iesakiet labu siltā gaisa pūtēju telpai 6 m2, augstums 3m.

Re: Radiators un boileris.
Autors: roki ()
Datums: 15/11/2010 22:55

Es esmu Philips fans. Un, ja nelieto katru reizi pārslēdzēju, tad tas ir mūžīgs. Droši vien arī ar pārslēdzēju tas ir mūžīgs, bet man negribas vairs eksperimentēt. Var uzlikt pagarinātāju ar slēdzi. Es vienkārši izrauju un ieštepselēju. Tā ir uzskatāmāk. Drošāk. Tādi pusautomātiskie verķi ir bīstami ugunsdrošībai. Ja nu palicis temp. regulācijas režīmā? Un dvielis virsū? Un drošības izslēdzējs sabojājies?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **     **   *******    ******  
 **           **     ***   ***  **     **  **    ** 
 **           **     **** ****  **         **       
 ******       **     ** *** **  ********   **       
 **           **     **     **  **     **  **       
 **           **     **     **  **     **  **    ** 
 ********     **     **     **   *******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727