UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
pazud udens spiediens sistema
Autors: Krii ()
Datums: 29/11/2010 12:50

Sveiki! man ir tada problema, ka zembgridas apkures sistemaa kritas spiediens... esmu izstaigajis visu maju, bet nekur neredzu kur tek... Ir tadi verkji kas uzrada kuraa vietaa ir pushu truba un kur notiek udens noplude? Ja ir - cik tads verkis maksaa iret/nopirkt jo izmisums liels. apnicis papildinat sistema udeniun bail, ka aizaugs trubas :(

Re: pazud udens spiediens sistema
Autors: heating ()
Datums: 29/11/2010 14:01

Varbuut var ar termokameru izsekot??!!

Re: pazud udens spiediens sistema
Autors: Krii ()
Datums: 29/11/2010 14:24

hmm varbuut... bet diez vinja uzradis kko silta telpaa pie apkures trubas,ja nedaudz sulo kkur garaam....

Re: pazud udens spiediens sistema
Autors: Rx ()
Datums: 29/11/2010 15:21

Ja tā ir gāzes apkure, skatieties pie sūkņa automātisko atgaisošanas vietu. Tā atrodās karstumā un viss ūdens kas nāk arā, izgaro. Vaina redzama ja ap atgaisotāja bloķējošo skrūvi ir baltas nogulsnes. (Manai gāzes apkurei tā bija). Bet var būt vienalga skatieties uz automatiskajām atgaisošanas vietām. Pārbaudiet tās. Aizdomu gadījumā nobloķējiet izeju un pārliecinieties ka vairs nezūd ūdens.

Re: pazud udens spiediens sistema
Autors: Krii ()
Datums: 29/11/2010 16:55

Hmmm man ir granulu katls. Ar vinju es apkurinu divas majas. Nosledzot otru maju spiediens nekriitas. Tatad sanaak, ka kautkur otraa majaa ir nopluude. Otra maja ir radiatori kur trubas iet zem gridas un radiatoru vietaas iznak araa. tur slapjumu nav... nogriezt varu tikai pie katla visu sistemu tadejadi nezinu kuraa posmaa pat tek :(

Re: pazud udens spiediens sistema
Autors: modris1978 ()
Datums: 29/11/2010 18:15

Vai tev uz apkures sistēmu ir izplešanās trauks uzstādīts , un ja ir tad kad tu pēdējoreiz to pārbaudīji ?

Re: pazud udens spiediens sistema
Autors: Krii ()
Datums: 29/11/2010 20:06

uzlikts ir jauns izplesanas trauks ar visu spiedienu...

Re: pazud udens spiediens sistema
Autors: khe ()
Datums: 29/11/2010 23:10

Kompresors, fonendoskops?

Re: pazud udens spiediens sistema
Autors: krii ()
Datums: 29/11/2010 23:58

ar fonendoskopu vareetu veel buut daudzmaz reali, ja vien varees saklausiit jo droshvien ja tek, tad tek kautkur savienojumu vietaas... t.i, ka nav jaiet pa visu magjistrali :)

p.s veel kadam kadiieteikumi? :) ieprieksh pateicos

Re: pazud udens spiediens sistema
Autors: slēpnis ()
Datums: 30/11/2010 00:35

Sen jau Tev tā tek? Un cik daudz? Kā saka Merfijs, nogaidīšana atrisina 80% problēmu, pārējās nemaz nav atrisināmas. :D Es par to, ka man ar vienā vietā pie siltuma akumulatora vītnes blīvējums tecēja pirmajā sezonā. Domāju, pa vasaru uz rudeni nolaidīšu ūdeni sataisīšu. Skatos, vairs netek. :) Kaut kā aizaudzis pats.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  ********   ******   ********  **    ** 
 **  **  **     **     **    **  **    **  ***   ** 
 **  **  **     **     **            **    ****  ** 
 **  **  **     **     **           **     ** ** ** 
 **  **  **     **     **          **      **  **** 
 **  **  **     **     **    **    **      **   *** 
  ***  ***      **      ******     **      **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727