UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 6
Re: Tvertne
Autors: khe ()
Datums: 14/12/2010 13:41

Kaut kādā stiprinājumu daudzumā jau tiek sasniegta tā robeža, kad šuves spiediena maiņas rezultātā deformējas tik maz, ka tas neietekmē to vesalumu ilgākā laika posmā. Ja man ļoti gribētos kantainu aķi, tad es to taisītu no finiera un sameklētu firmu, kas iekšpusē uzkausē EPDM, vai butilgumiju(kas ir dārgāka) un pieslēgtu to aķi paštecē, atvērtā sistēmā, bet pilnīgi neatkarīgi no pārējās sist. Darbojas manis taisīta apsaiste ar 80kw katlu un 4m3 aķi(no spec polipropilēna, ko sametināja firma), kur gan atdod, gan noņem siltumu siltummainis. Bet vienkāršāk un ari drošāk veidot sist ar aķi, kur aķis ar katlu paštecē un pārejā apkure atseviški(noņem siltumu no aķa augšas).Ja vēl labāk, tad uzliek sūkni paralēli tai paštecei(un pretvārstam-lielam, ar klapīti), bet tad ir jāveido mazais loks.
Bet, taisot to finiera kasti ar vāku, beigās tie stiprinājumi, kam jānotur kastes sienas, ari izskatās ļoti iespaidīgi.

Re: Tvertne
Autors: khe ()
Datums: 14/12/2010 15:04

te vari izlobīt par jaudu

[www.building.lv]

Posted by: slēpnis (IP Logged)
Datums: 07/02/2010 09:41

bezjumta, izskatās, ir labi nobruņojies cīņā ar globālo sasilšanu.

Par siltummaiņa jaudu. Vadoties pēc pieejamiem datiem ūdenssildītājiem. Piemēram drazice kombinētajam ūdenssildītājam ar siltummaiņa virsmu 0,7m2 noņemamā jauda ir 10,5kW Esmu skatījies datus arī citiem. Secinājums- orientējoši 1m2 - 10kW Bet tas ir stipri nosacīti, jo izlīdzinoties temperatūru starpībai, efektivitāte samazinās. Es cauruļu vietā par siltummaini liktu vecos čuguna radiatorus. Akumulacijas tvertnes augšpusē plakaniski, lai maksimāli tuvu ūdens virsai. Varu uzreiz pateikt mīnusus tādām vaļējām akumulācijas tvertnēm. Tā ir ūdens iztvaikošana. ne tik daudz par ūdens zudumu bēda, bet par to, ka slapinās visu saimniecības māju ar mitrumu. Var liet eļļu, bet tad atkal smirdēs pēc karstas eļļas. Varbūt var piegriezt putuplasta gabalu pēc vajadzīgās formas, lai tas peld pa virsu un pie reizes kā siltumizolators. Piesprādzējamu vāku ar blīvējumu.

Re: Tvertne
Autors: khe ()
Datums: 14/12/2010 15:22

4,3m3 kaste + 5cm akmens vate(cietā)+ 10cm putiks + osb10mm + ribas, ar ko nepietika un bija jāliek vēl met stabs ar atbalstu.

[www.failiem.lv]

Re: Tvertne
Autors: martinezzzz ()
Datums: 14/12/2010 17:23

Jūs ieklājāt to baseina plēvi iekšā kastē? Sen jau biju domājis ka vajag tāpatās kā vācija. Taisa tvertnes, kuras vasarā uzkrāj siltumu un visu ziemu silda māju.
Tagad rēķinu kas būs izdevīgāk balsti kastē iekšā vai čūska. Pēc tam iemetīšu, kas iznāca.

Re: Tvertne
Autors: martinezzzz ()
Datums: 15/12/2010 11:11

Ko Jūs sakāt par šitāda veida nostiprināšanu ?
Tur tie punkti savienojas ar pretējo sienu. Domāta 5mm armatūra.
A pie čūskas man iznāca 26 metri 18 kapara.

Re: Tvertne
Autors: martinezzzz ()
Datums: 15/12/2010 11:12


Re: Tvertne
Autors: khe ()
Datums: 15/12/2010 11:50

Par tvertnes izturību pēc armatūru iemetināšanas nemācēšu apgalvot, bet zinu ka tām jābūt visās trijās dimensijās. Par siltummaini - tam 80kw saviju 130m 15cu 8spirālēs.

Re: Tvertne
Autors: martinezzzz ()
Datums: 15/12/2010 18:36

Ir varbūt kādam iznāšanas, vai tas izturēs?

Re: Tvertne
Autors: Jo ()
Datums: 15/12/2010 19:34

Stiegrai ir jabut 12mm un nevis metinat no ieksas bet urbt caurumus un tad metinat no arpuses. Spiediens nevar parsniegt 1.5bar. Pie tada spiediena slodze uz KATRU stieni lidz 2500kg (2.5tonnas). Veiksmi darbaa.

Re: Tvertne
Autors: martinezzzz ()
Datums: 15/12/2010 21:04

Ir tikai viena problēma es netieku metināt no ārpuses. Tikai no iekspuses.

Pašreizējā: 3 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********    ******    **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **    **   **   **   **     ** 
 **     **  **     **  **         **  **    **     ** 
 **     **  **     **  **   ****  *****     **     ** 
 **     **  **     **  **    **   **  **    **     ** 
 **     **  **     **  **    **   **   **   **     ** 
 ********   ********    ******    **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727