UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Kombinētais boileris+ cirkulācijas virziens
Autors: jasis ()
Datums: 26/12/2010 19:51

Jautājums apkures speciem

Ir neliela apkures sistēma ar Kalvi + 4 radiātoriem

Sadomāju ka vajag silto ūdeni un kombinēto boileri, boileris pieslēgts, bet tā kā vienīgā iespējamā (bez lielām pārbūvēm) pieslēguma vieta ir uzreiz aiz sūkņa sanāca neliela shaize.

Tagad sanāk tā ka sūknis uz boileri dzen to uudeni kas naak no radiaatoriem atpakaļ uz katlu, nevis to kas nāk aaraa no katla (cik saprotu taa jaabuut standartā) un sakarā ar visu šo vēl izmainās cirkulācijas virziens caur boileri uz boilera uzzīmēts ka apkurei jaaiet no augshas uz leju, manaa gadiijumaa iet no apakshas uz augshu.

Jautaajums vai shaadi ko nevaru sachakareet boilerim, vai arii tas neko nemaina


Re: Kombinētais boileris+ cirkulācijas virziens
Autors: khe ()
Datums: 26/12/2010 21:47

Ja pašam patīk padzisušo atgaitas ūdeni sildīt ar kombinētā boilera tenu, tad viss kārtībā. Nekas tam boilerim nenotiks - pilnīgi vienalga tam kā plūst tas ūdens.

Re: Kombinētais boileris+ cirkulācijas virziens
Autors: jasis ()
Datums: 27/12/2010 11:01

boileris pie elektriibas pieslēgts nav un domāju ka arii nebuus, vienvaardsakot ja cirkulaacijas virziens ir mazsvariigs lai paliek kaa ir, vieniigais rods jautaajums kaadu iemeslu peec razhotaajs tik ļoti uzsver cirkulaacijas virzienu?

Re: Kombinētais boileris+ cirkulācijas virziens
Autors: Gints_ ()
Datums: 27/12/2010 12:15

Nemāku neko teikt par cirkulācijas virzienu, vienīgais, kas Tev varētu būt nepatīkami ir, ka, ja ūdens turpinās cirkulēt un Tev viss ir vienā lokā, tad beidzot apkuri, ūdens vēl cirkulēs (ja speciāli nenostopēs) un viss siltais ūdens aizies arī radiatoros. Man ir boileris atsevišķā lokā un ar vārstu, vienreiz sanāca joki, kurinu, aizmirsu pēc dzeramā ūdens uzsildīšanas aizgriezt vārstu, domāju, kāpēc apkure tik ilgi griežas (man ir relejs), a izrādās boilera viss siltais ūdens lēnām silda istabas :)
Man gan tas nav pārāk kritiski, jo dzeramais ūdens pēc tam anyway iet caur atsevišķu elektrisko boileri, malkas tikai tāpēc, lai elektriskajam mazāk elektrība tērējas.

Re: Kombinētais boileris+ cirkulācijas virziens
Autors: jasis ()
Datums: 27/12/2010 13:18

nu sūknim man arii ir relejs un uz boileri ja nepieciešams varu nogriezt krānu un gan jau ka pieejams kautkaads termo vārsts vai taml.

Un man arī vannenē ir elektriskais boileris un šis vairāk paredzeets virtuvei un liekaas jaudas noņemšanai no katla jo savaadaak man ar savie 4 radiaatoriem baigaa gruzdinaashana bija

un ja neviens neko sliktu par to virzienu nepateiks tad laikam atstaashu kaa ir, jo lai kautko mainiitu atkal jaagraiza,jaalodee trubas



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **  ********   ******** 
 **     **  **     **  **     **  **     **     **    
 **     **  **     **  **     **  **     **     **    
 ********   **     **  **     **  ********      **    
 **          **   **   **     **  **            **    
 **           ** **    **     **  **            **    
 **            ***      *******   **            **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727