UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Garāžas ventilācija
Autors: morris ()
Datums: 03/01/2011 10:49

Esmu nopircis mūra garāžu kooperatīvā, un gribu tur ierīkot kkādu jēdzīgu ventilāciju. Pašlaik tur simboluski 3 mazi caurumi, kas savu funkciju nepilda.

Doma ir ielikt kādu ventilātoru, kas gaisu kustinās.

Garaža ir remontqa bedre, kas bija nosekta ar dēļiem, un tādēļ tajā viss ir sapelejis... un pašā garažā arī mitrs klimats... Garāža ilgu laiku nav bijusi izmantota.

Gribēju jautāt kādā virzienā man likt ventilātoru un cik jaudīgu man apmēram vajag, ja man garāža 25kv.m un griesti ap 2.70

Re: Garāžas ventilācija
Autors: DsKs ()
Datums: 03/01/2011 11:44

divkartejai gaisa kustinasanai pilniba pietiek ar kadu Soler Palau Decor 200 serijas ventilatoru ~ Ls 20 robezas ( 25m2*2.7*2 karteja apmaina=135m3 )... uzliek uz sledzi un miers ... 125 izvads vinam ir ... gaisa vads 125,gala ventilators,otra gala restite 125 ... gaiss ir jasuc nost tava gadijuma ... piepludi gan jau atradis caur durvim un kadu citu skirbu,vai var likt parpludes resti viena no caurumiem ... sis ir variants pa leto un vienkarso

Re: Garāžas ventilācija
Autors: khe ()
Datums: 03/01/2011 11:47

Ja tie 3 caurumi ir pie griestiem, tad pretējā pusē izveido pie grīdas, vai durvīs. Palielini kopējo caurumu laukumu, kamēr liekas ka labi:) Var taču izveidot caurvēju bez elektrības tērēšanas.

Re: Garāžas ventilācija
Autors: morris ()
Datums: 03/01/2011 12:06

Cik papētiju tos ventilātorus, tur arī ir kkāds mitruma sensors iespējams, tas varētu būt viss optimālākais manā gadijumā...

Re: Garāžas ventilācija
Autors: DsKs ()
Datums: 03/01/2011 14:13

saubos vai ar mitruma sensoru vins tev vispar kadreiz izslegsies

Re: Garāžas ventilācija
Autors: JanisJanisJanis ()
Datums: 04/01/2011 10:44

Iesaku ventilators uzlikt Honeywell H6120A1000. Man gan liekas ka labāk vajaga iztikt ar dabisko ventilāciju + elektrisko sildītāju pieslēgtu pie mitruma stata Honeywell. Info par Honeywell mitruma statu šeit: [products.ecc.emea.honeywell.com]

Re: Garāžas ventilācija
Autors: DsKs ()
Datums: 04/01/2011 10:50

var ari galejibas aiziet ... ar rekuperacijas iekartam,sausinatajiem un adas divaniem ... standarta garazu kooperativos ir dabiga ventilacija un 'niknakajiem' biedriem pa kadai 'burzuikai' vel sturi ... :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **     **   *******   **     ** 
  **   **    **   **   **     **  **     **  **     ** 
   ** **      ** **    **     **  **     **  **     ** 
    ***        ***     **     **   ********  **     ** 
   ** **      ** **     **   **          **   **   **  
  **   **    **   **     ** **    **     **    ** **   
 **     **  **     **     ***      *******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727