UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: lētās kamīnkrāsnis ar c/a
Autors: karbis ()
Datums: 13/01/2011 12:54

man ir maza māja, kur nav vietas nekam, nerunājot nemaz par granulu katlu :)
sāku domāt par gaiss-gaiss siltumsūkni(ņiem). Lieki n K LVL investīcijām arī burciņā nestāv, tāpēc zemes sūkņi un tie paši granulu katli tāpat atkrīt..

Re: lētās kamīnkrāsnis ar c/a
Autors: khe ()
Datums: 13/01/2011 13:30

Man kautkas līdzīgs, tāpēc, liekas, izvēlēšos Rudestas pakaļdarinājumu. Bet kamīnkrāsnis gan izvēlies pēc sadegšanas efektivitātes, jo ari malka paliks dārgāka. Nav lietderīgi atbalstīt ražotājus, kas pārdod ierīces ar ko sildīt skursteni...Ari mūsējie, piem Depo veikalā, pārdod kamīnu kurtuves, kas rada parastām buržuikām, tik ar stiklu.
Šite: [www.woodheat.org] bija labs video par labu malkas krāsniņu tehnoloģiju. Bija salīdzinoši parādītas, gan parasta bleķa krāsniņa, gan tāda, kas max labi sadedzina kurināmo un ari parādīta iekšējā uzbūve un degš princips. Nevaru atvērt. Nosaukums tam video - Advanced Wood Stove Technology.

Re: lētās kamīnkrāsnis ar c/a
Autors: Valterrs ()
Datums: 13/01/2011 22:07

Pārsvarā standarta kamīns + apkure variants: 6kW apsilda telpu no kamīna siltuma + 2kW centrālapkure. Jautājums: kur nestāvēs kamīns - neapkurinās no tās, pietiks apsildīt 20 m2 no radiatoiem? Rēķinies ar radiatoru cenām, caurulēm, sūkni, u.t.t. Padomā?

Re: lētās kamīnkrāsnis ar c/a
Autors: MW ()
Datums: 16/01/2011 22:31

Man ir parasta krāsniņa, bez apkures, pēc 3. gadu ne intensīvas lietošanas problēmas sekojošas:
- ieplīsis stikls,
- visas blīvējumu auklas jāmaina,
- salūzuši ārdi,
- izdeguši stiklu stiprinājumi,
- aizkvēpj regulāri stikli,
- skrūvējas vaļā rokturi un vilkmes regulēšanas rokturi.
Pērkot tagad šīm lietām pievērstu uzmanību.

Re: lētās kamīnkrāsnis ar c/a
Autors: khe ()
Datums: 22/02/2011 23:32

Kādam ir ko pateikt par pieredzi ar Olymberyl

Olymberyl HFB-243
Specifications Dimensions
Min. Efficiency 78% 680mm(H)×535mm(W)×510mm(D)
Max. CO emission 0.3% Wood Capacity 2.8kgs
Output to room 4.0kw Flue Size: 150mm (6″)
Output to water 7.5kw Net Weight 124kg
Heating 5 - 6 radiators and 110 sqm Rear and Top flue outlets

Re: lētās kamīnkrāsnis ar c/a
Autors: olymberyl ()
Datums: 25/02/2011 18:07

Olymberyl HFB-243 ir ļoti švaka krāsniņa, kurtuvē vairāk par divām pagalēm nelien.
sūds pēdējais. neiesaku nevienam, es tiku veiksmīgi no viņas vaļā.

Re: lētās kamīnkrāsnis ar c/a
Autors: khe ()
Datums: 25/02/2011 19:23

Paldies! Izvēlējos prodžektiņam Olymberyl HFB-443. Ar domu, ka tie solītie 21kw ir pārspīlēti.

Re: lētās kamīnkrāsnis ar c/a
Autors: kdvlp ()
Datums: 25/02/2011 22:13

Es arī gribētu tikt vaļā no dažām bleķa kastēm, bet es jau nestāstīšu cik viņas labas. Par 1/3 cenu. Praktiski nelietotas. Varbūt, ka es nemāku viņas lietot, bet ķieģeļu krāsni es perfekti māku lietot. Tikai jau nu man viņas tādas pensijas gados.

Re: lētās kamīnkrāsnis ar c/a
Autors: kaamisz ()
Datums: 25/02/2011 23:55

kdvlp kas konkreti pa kraasniim? man vajag kaa rezerves varinatu istabas piesildiishanai...

Re: lētās kamīnkrāsnis ar c/a
Autors: Dzindzis ()
Datums: 11/03/2011 14:01

Sogad pirmo ziemu sanāca kurinaties ar Waterford NOIRIN kaut kads modelis kopa 25kW ar c/a. Esmu reali apmierinats kurināmā platība ~90m2 pārejais vel nav pabeigts vēlāk tiks pieslēgts. Nopirku lietotu pa 400Ls tagad saprotu kapēc viņas ir tik dārgas. Viens termostats ir ko verts. Iemet trīs pagales un ir jau silts gan pirmaja stāvā gan otrajā.Cilvēki ar malkas apkures katliem bŗīnas kā tik ekonomiski sanāk. No sākuma kad iekuras ir smuka liesma pēc tam aiziet lēnās kvēlošanas režīma.Vakarā ja pilnu kurtuvi salādē un nogriež termostatu no rīta gan radiatori gan krāsns ir nedaudz silti.Nu jaa izbērt pelnus un tīrīt siltummaini ar špakteli periodiski sanak rokas arī mēdz but melnas :)) Bet citādā ziņa ir pat ļoti ok.Celtniecības atgriezumus pa šo ziemu nesanāca nokurināt nākošai ziemai vel palika.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    *******    *******    *******   **    ** 
 **    **  **     **  **     **  **     **   **  **  
 **               **         **  **     **    ****   
 **         *******    *******    ********     **    
 **               **         **         **     **    
 **    **  **     **  **     **  **     **     **    
  ******    *******    *******    *******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727