UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Dubultie tērauda dūmeņi
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 20/01/2011 10:53

Nesen kāds rakstīja par granulu katlu, ka ventilators esot

Re: Dubultie tērauda dūmeņi
Autors: khe ()
Datums: 20/01/2011 11:11

Pēc iespējas augstāk pie griestiem veidot dūmvada izeju no mājas, tikai neriskājot ar ugunsdrošību. Tādā veidā mazliet vietas dabūs siltais dūms, lai izspiestu auksto gaisu no skursteņa ārpūsē. Padalies ar nolūkotā boilera izvēles apsvērumiem. Parasti malkas boileriem ir diezgan mazs šķērsgriezums skursteņa pieslēgumam. Es tādas lietas pasūtu pie skārdnieka, ar kuru sen sadarbojos (tā lātāk). Parasti viņš uztaisa ārējo un iekšējo čaulu, bet vati es sapildu pats.

Re: Dubultie tērauda dūmeņi
Autors: kdvlp ()
Datums: 20/01/2011 14:13

Un kādu vati?

Re: Dubultie tērauda dūmeņi
Autors: Alvisss ()
Datums: 20/01/2011 14:32

Esmu nolūkojis boileru sia kadiki-arv, šamējiem ir arī mājas lapa. Šim skursteņa diametrs ir 101/105mm, dūmenim emsu nolūkojis 130mm. Kāut kādu pāreju vajadzēs, to tad arī meklēs, kad būs laiks. varbūt vari aiztaupīt meklēšanu un ieteikt skārdnieku kur pats pasūti?!
Bez apreiķina par dūmiem, bet esmu paredzejis caurumu sienā max tuvu griestiem.

Re: Dubultie tērauda dūmeņi
Autors: Kalvis2 ()
Datums: 20/01/2011 15:55

Runājot par vilkmi. Man pašam ir dubultais tērauda skurstenis 7 m garumā un ir blakus ārsienai,respektīvi,skurstenis atrodas ārā. No katla uzreiz ir izvads uz skursteni ārā un vienmēr ir bijusi vilkme.

Re: Dubultie tērauda dūmeņi
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 20/01/2011 16:36

Ja katla telpā (ejas sākumā) ir kaut bišķi siltāks kā ārā, siltajam vajadzētu tiekties augšup un augšup ir skurstenis. Kad ārā karstāks, sākotnējai vilkmei vajadzētu būt pretējā virzienā. Tai pat laikā katra vecmāmiņa zin citu, no iekšāra temperatūru starpības neatkarīgu vilkmes atkarību, kad pirms slikta_laika tipa lietus skurstenis nevelk un arī pēc iekuršanas dūmi no skursteņa iet sāņš vai pat lejup. Vai pēdējam ir zinātnisks izskaidrojums?

Re: Dubultie tērauda dūmeņi
Autors: aaaa ()
Datums: 20/01/2011 16:54

Vai tik ne tepat forumā bija stāsts kad ārējā skursteņa sākotnējās nevilkšanas dēļ cilvēks ar matu fēnu nedaudz papūš krāsns mutē, lai to lāci iekustinātu un tad jau aiziet.

Re: Dubultie tērauda dūmeņi
Autors: Juriits ()
Datums: 20/01/2011 20:15


Re: Dubultie tērauda dūmeņi
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 20/01/2011 20:27

Un? Spiediens mainās vienādi kā ārā, tā iekšā...

Re: Dubultie tērauda dūmeņi
Autors: Juriits ()
Datums: 20/01/2011 20:35

Nu tur tak skaidri un gaiši uzrakstīts, ka gaiss pievelkas pie zemes virsas un nav nekāds sakars ar ārā vai iekšā.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   *******   ********  ********  
 **        **        **     **  **    **  **     ** 
 **        **        **     **      **    **     ** 
 ******    ******     ********     **     ********  
 **        **               **    **      **        
 **        **        **     **    **      **        
 **        ********   *******     **      **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727