UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
boilera pielikshana
Autors: ZigurdsK ()
Datums: 25/01/2011 14:23

Interisee vai kombineetais boileris funkcionees pie pashteces apkures siteemas bez cirkulaacijas suuknja? Tagad staav padomju razhojuma vertikaalais boileris. par cik caurs, likshu kombineeto.

Re: boilera pielikshana
Autors: khe ()
Datums: 25/01/2011 15:01

Funkcionēs, tikai tie, kam savīta caurule iekšā - švakāk. Izvēlētos piem Dražice, kam dubults korpuss, nevis "čūska" un lielāks sildvirsmas laukums. Ari horizontālie ar to dubulto korpusu ļoti labi silda paštecē.

Re: boilera pielikshana
Autors: Didzisp ()
Datums: 25/01/2011 15:16

Man no plīts "čūskas" kombinētais boileris silst bez problēmām, kau karstā truba boilerī satīta spirālē. Fizikas likumus jau neviens nav atcēlis un auksts ūdens vienmēr smagāks par karsto.

Re: boilera pielikshana
Autors: Didims ()
Datums: 25/01/2011 15:24

Normāli viss strādā, man pie vecākiem Dražices kombinētais ar "čūsku" iekšā

Re: boilera pielikshana
Autors: khe ()
Datums: 25/01/2011 15:34

Es pēc tāda, kam divi korpusi, uzliku Ariston kombinētos, pie kam 2gab paralēī. Ieguvu lielāku tilpumu, bet pat esot divām čūskām, ar to pašu plīti tagad jāuzmanās, jo uzvāras sist. Uzsilšanas laiks ir divreiz ilgāks. Tā ka lielāka sildvirsmu var sabremzēt ar diamnetriem, bet mazāku? Tikai piestiķēt:)

Re: boilera pielikshana
Autors: fe ()
Datums: 30/01/2011 10:19

Vertikālajiem komb.sildītājiem ir ČŪSKA, horizontālajiem- dubultā siena!

Re: boilera pielikshana
Autors: khe ()
Datums: 30/01/2011 10:41

Jā, sanāca laža - es no horizontāla dubultsienu pārgāju uz vertikālu Ariston ar čūsku. Tur tā klizma. Plus vēl tas, ka Aristonam ļoooti švaka tā čūska un sākas ne pie apakšas, tāpat beidzas ne pie augšas. Vecajam ar dubultčaulukarsts ūdens jau bija augšējā slānī 15 min pēc iekuršanās, bet tagad ap 40min jākurina, lai būtu tāds pats rez. Pie tam pa to laiku pastāv iespēja uzvārīt sist.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **      **        **   ******    *******  
 **     **  **  **  **        **  **    **  **     ** 
 **     **  **  **  **        **  **        **     ** 
 ********   **  **  **        **  **         ******** 
 **         **  **  **  **    **  **               ** 
 **         **  **  **  **    **  **    **  **     ** 
 **          ***  ***    ******    ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727