UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: Vai vērts pa dienu samazināt apkures temperatūru?
Autors: Rx ()
Datums: 20/02/2011 11:59

Lasu un priecājos, ka katram gribās kādu akmentiņu mest cita dārziņā. Bet vai savu dārziņu apkopjat. Zināšanu dārziņu. Vai esat visu zinoši un vienīgās patiesības turētāji. Ja turētāji, tad turiet vien, un saglabājiet savu iepriekšējo stāvokli. Ja vēlaties zināt, tad diskutējiet, piedāvājiet pamatotu patiesību, kas vēlāk var izrādīties puspatiesība. Nebaidieties zināt lielāku patiesību, un kā rezultātā, to izmantot. Esmu mēģinājis saprast daudz ko. Un esmu onācis pie savdabīgas zināšanu kopas. Vienmēr jāsaliek visas zināšanas vienkopus, lai secinātu atklāsmi. Uzticoties Honewell, arī to nopirku vairākus gadus atpakaļ un ne mirkli neesmu nožēlojis. Arī man zināmi citi, tā saka. Tā nav reklāma , kā žargons. Pilnīgi iespējams, ka firmai nav nozīmes, ka visas Tā Dara... Sekojot kontroles iekārtas darbībai, tiešām nav tikai prastas regulēšanas: ir aiztures laiki, drošības aizvēršanās un lēna droša atvēršanās, laika regulēšanas diennaktī, sprieguma pazušanšanas termotrieciena aizsardzība, pārkaršanas aizsardzība, stabilitāte, krāsns režīma saudzējoša darbība. Un jau pieminētā ekonomija, ja pareizi saprot fizikas likumus un apvieno komfortu ar maciņu. Un jebkurā Siltumražotāja sistēmā, galvenas ir Eksplutācijas izmaksas, nevis tas, cik dārga ir sistēma to uzbūvējot. Zaporožets tērē vairāk kā Mercedess...vai tāpēc liksim tam plikas riepas? Lielus gabalus braucot Mercedess būs ekonomiskāks. Vai apkure ir īslaicīgas darbības sistēma? Nē. Tai jāstrādā gadu desmitiem. Un tā arī pret to jāizturās, kā ilglaicīgu. Un attiecīgi jāsadala izmaksas, kas nepieciešamas, lai tā tas būtu.

Re: Vai vērts pa dienu samazināt apkures temperatūru?
Autors: z ()
Datums: 23/02/2011 19:37

nevajag zapim ar plikām riepām braukt, bet vajag atcerēties ka uz viņa diskiem dabūsim virsū tikai 135x13" ripuļus, bet mersedesa zemprofila riepām ar lietajiem 15" diskiem un borta kompi tur vietas nebūs...
man ar nav iebildumu pret Honewell un tajā budžeta katliņā ar ir ļoti daudz Honewell mantības iekšā, bet šajā gadījumā dotajai apkures sistēmai šis katls ir bāzes modelis un kā ekstras klāt var likt tikai ar bāzi saderīgas mantas, bet diemžēl mūsu Honewell tirgotājs to izprast jau gadiem nespēj... atceros ka savulaik tāds vgy7 bieži vien uz jāņa-jāņa piedāvājumiem lika priekšā ne tikai citu izstrādātāju alternatīvas, bet bieži vien piedāvāja izmantot citu jāņa-jāņa pārstāvēto ražotāju nomenklatūru... jau tad brīnījos, kā pārstāvniecībā var strādāt tik nekompetents cilvēks... nu tagad lasot šādas rindas:
<<Esmu vairākās vietās mainījis oriģinālos Junkers termostatus no Siemens tā iemesla dēļ ka cilvēkiem bija grūti paciest svārstības 2 'C robežās.>>
man viss pamazām sāk apskaidroties... un vgy7 jau nav vienīgais praktiķis, kas šeit vairs neparādās...


Re: Vai vērts pa dienu samazināt apkures temperatūru?
Autors: JanisJanis ()
Datums: 02/03/2011 21:44

Ujujuj esmu palaidis garām karstu diskusiju. Vainīgs gan esmu par tiem Siemens termostatiem, kas nāk kopā ar Junkers katliem. Tie tiešām nav oriģinālie Junkers termostati tie ir Siemens. Tas tiešām tā ir. Bet kādēļ katlam zūd garantija ja starp spailēm savienojumu veic Siemens vai Honeywell temrostats? Atšķirību neredzu. Un kapēc tā garantija nezūd ne Vācijā ne Holandē ne citās valstīs? Man gods nav bijis strādāt Honeywell pārstāvniecībā. Pareizi arī jāuztver katla automātika un apkures patērētāju (radiatori, siltās grīdas) automātika un arī Rx slavināto HMC82, kas vispār ir 3-gaitas vārsta automātika. Atsauksmes par "dārgajiem" radiatoru regulatoriem HR80 vai evohome automātiku tiešām Latvijā nav daudz. Daudziem Latvijas siltumtehniķiem šis Honeywell produkts ir par dārgu. Tas ir psiholoģiski smagi pārvārīt atšķirību starp 5 Ls par parasto radiatoru galvu un 100 Ls par galvu uz baterijām. Tā kā vīri metiet malā skepsi un skatieties patiesībai acīs, runājiet ar saviem klientiem un kazi iespējamas varēsiet vairāk nopelnīt.

Re: Vai vērts pa dienu samazināt apkures temperatūru?
Autors: JanisJanis ()
Datums: 18/10/2016 10:03

Tagad atbildes uz to vai un kā vērts regulēt apkuri var ar Smappee impulsu (gāze, siltuma sk., ūdens u.c.) skaitīšanas ierīci. Ārkārtīgi atvainojos par reklāmu bet... info šeit [www.medusaka.lv]

Re: Vai vērts pa dienu samazināt apkures temperatūru?
Autors: Hmm ()
Datums: 18/10/2016 10:23

JanisJanis tā nav atbilde, tā ir reklāma, tu pamēri, noskaidro un tad paziņo mums!

Re: Vai vērts pa dienu samazināt apkures temperatūru?
Autors: JanisJanis ()
Datums: 19/10/2016 13:50

Rīt ziņošu rezultātus. Vakar nokurināju 5 m3 gāzes ar medusaka.lv evohome laižot lejā temperatūru gan naktī gan dienā, tajās istabās, kurās neviens nebija. Vakar 23:59 uzliku visā mājā vienmēr 20,5'C. Šorīt jau bija nokurināti 3 m3 gāzes. Jāpaskatās kā atšķiras meteo vakar un šodien.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   ********  ********   **    ** 
 **        **     **  **        **     **  **   **  
 **        **     **  **        **     **  **  **   
 ******    ********   ******    ********   *****    
 **        **         **        **         **  **   
 **        **         **        **         **   **  
 ********  **         **        **         **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727