UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Universāls granulu katls !!!!
Autors: Minhauzens ()
Datums: 09/02/2011 20:57

Vai ir kādam, kas sakāms iz dzīves un pierdzes par šīs firmas produktiem SIA 'Ecoenergy' Viņi piedāvā degļus ar katliem, kas kurināmi ar malku un granulām. Pārsteidz tas, kad tiek piedāvāts latvijā ražots pašattīrošs deglis, kas nav jānoņem kad tiek kurināts ar malku un ja kurina ar malku un tā izdeg, tad automātiski ieslēdzas granulu padeve un deglis sāk darbību kurinot ar granulām.
Vēlētos dzirdēt jūsu viedokli. Lūgums, lai nekomentē konkurentu firmu pārstāvji un izplatītāji. Vēlos dzirdēt lietotāju atsauksmes.

Re: Universāls granulu katls !!!!
Autors: Sapieris ()
Datums: 09/02/2011 21:48

par to degļa nenoņemšanu ja piemet malku- tas ir tērauda katliem (šamie ir sastrādajušies ar dažiem LV katlu ražotājiem)un deglis tur ir no sāniem iestrādāts tā ka pats deglis nav kurtuvē. Tāpēc arī nevajag noņemt. ja gribētu to degli likt čuguna sekciju katlam tad degli pievienotu no durtiņu puses un tad deglis pirms malkas piemešanas būtu jānoņem.

Par granulu padevi pēc malkas sadegšanas- deglī tiek uzturēta granulu degšana(gruzdēšana) ik pa brīdim padodot granulas. Tas līdzīgi kā grandegam. Kad malka sadegs un būs nokritusies uzdotā kalta t* tad katls turpinās darbību ar granulām.

Re: Universāls granulu katls !!!!
Autors: Minhauzens ()
Datums: 10/02/2011 00:42

Tad cik tāds verķis tērē granulas stundā ? Tāda nojauta, kad ļoti daudz :( Jo kā tautā saka : " Nav labuma bez ļaunuma"

Re: Universāls granulu katls !!!!
Autors: Sapieris ()
Datums: 10/02/2011 09:41

dežūrrežīmā granulas tiek padotas tikai īslaicīgi- tas tādēļ lai nesāktu gruzdēt tās granulas, kas ir šnekā un lai būtu ogles, kas aizdedzinās granulas tad kad malka būs beigusies. degļiem ar elektronisku aizdedzi dežūrrežīms netiek uzturēts.

degļiem parametri ir maināmi vadības blokā.

Re: Universāls granulu katls !!!!
Autors: Minhauzens ()
Datums: 10/02/2011 19:09

Tad kāds viņam ir tas patēriņš ? Vai viņš būtu labākais variants no visiem katliem, kas kurināmi ar malku un granulām ?

Re: Universāls granulu katls !!!!
Autors: Sapieris ()
Datums: 10/02/2011 22:05

ha ha. ja teikšu ka labāks tad melošu, un ja sliktāks tad arī melošu. Neesmu lietotājs pašlaik, bet gan noskatījis kā pieņemamāko variantu kaut kad nākotnē.

tam katlam patika tas ka kurtuve ir brīva. deglis nesniedzas katla kurtuvē.
nevaru salīdzināt ar grandegu vai kādu citu- neesmu izpētijis.

Re: Universāls granulu katls !!!!
Autors: Minhauzens ()
Datums: 10/02/2011 22:51

Es arī to tagad skatos kā iespējamo variantu un jau esmu noskaņojies tā iegādei pa 90%. Tagad tik vēlos dzirdēt viedokļus no lietotājiem. Cenu man nosauca ar visu katlu 2600 Ls. Pozitīvi ir tas, kad ražots latvijā un vajadzības gadījumā paša ražotāja meistari būs pieejami.

Re: Universāls granulu katls !!!!
Autors: Didims ()
Datums: 11/02/2011 11:52

Man ir tāds pats Ceroņa katls ar granulu degli. Man tikai no priekšas ir deglis un malkas piemešanai ir uztaisītas durtiņas no sāna. Strādā normāli gan uz malku, gan granulām. Ieplānots ir lietot komb. variantā, bet pagaidām nav aktuāli aiz tam, ka daudz malkas. Vēl tādus taisa kaut kur pie Talsiem, Ceronis jau sen atpakaļ šķendējās, ka nozaguši viņa ideju.

Re: Universāls granulu katls !!!!
Autors: Minhauzens ()
Datums: 11/02/2011 18:02

Didims Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man ir tāds pats Ceroņa katls ar granulu degli.
> Man tikai no priekšas ir deglis un malkas
> piemešanai ir uztaisītas durtiņas no sāna.
> Strādā normāli gan uz malku, gan granulām.
> Ieplānots ir lietot komb. variantā, bet
> pagaidām nav aktuāli aiz tam, ka daudz malkas.
> Vēl tādus taisa kaut kur pie Talsiem, Ceronis
> jau sen atpakaļ šķendējās, ka nozaguši viņa
> ideju.


Nēsi mēģinājis parēķināt, cik vidēji patērē uz pilnu "klappi kurinot" 1h ? Tas domāts par granulām . Cik tev izmaksāja katls ar visu uzstādīšanu ?

Re: Universāls granulu katls !!!!
Autors: Didims ()
Datums: 11/02/2011 20:48

Ar granulām ilgstoši nav sanācis kurināt, pamatā kurinu ar malku un akumulatoriem. Man iznāca dārgi ;-) Jaudīgs, pirku pašā burbuļa augšējā punktā, atsevišķi piemaksāju par durvīm no sāna un papildus ūdensildītāja kontūru. Uzstādīju, visas caurules savilku pats. Tagad man stāstīja par poļu malkas+granulu katlu pa 3 tūkst, kas pats sevi spēj aizdedzināt, bet tobrīd, kad es to plānoju, līdzīgu piedāvājumu nebija (vai vismaz es par tādiem neko nezināju). Pozitīvais tas, ka automātika vienkārša, var pats regulēt padeves, snaudas intervālus cik un kā vēlies.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******    *******         **  **    ** 
 **        **     **  **     **        **  ***   ** 
 **        **     **  **     **        **  ****  ** 
 ******     ********   ********        **  ** ** ** 
 **               **         **  **    **  **  **** 
 **        **     **  **     **  **    **  **   *** 
 ********   *******    *******    ******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727